Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Ilzi Viņķeli

Rīta Panorāma

Intervija ar Kristīni Korņilovu

Telefonintervija ar Jūliju Vasiļjevu

Sākas pieteikšanās «ZZ Čempionātam»

No otrdienas, 19. februāra, sāksies pieteikšanās „ZZ Čempionātam”, informēja pasākuma organizatori.

Tās ir lielākās Latvijas sporta un prāta spēles Latvijas skolēniem. Pasākumam var pieteikties skolēnu komandas no 5. līdz 12. klasei. Katrā komandā jābūt ne mazāk par 10 bērniem. Pēdējos gados čempionātam piesakās aizvien vairāk komandu.

“ZZ Čempionāta” projekta vadītāja Jūlija Vasiļjeva pastāstīja, ka šogad čempionātam ir 13. sezona. Pieteikšanās sāksies otrdien vakarā, un, tiklīdz būs atvērta pieteikšanās,  drīz sekos ziņas visos “ZZ Čempionāta” kanālos.

“ZZ Čempionāta” projekta vadītāja Jūlija Vasiļjeva: Šogad čempionāts ir par līderību Annija Petrova

  “Čempionāts šogad ir par līderību, un mēs ļoti gribam runāt ar skolēniem un skolotājiem par to, ka līderis komandā un klasē nekad nav viens. Vien ir tāds redzams, kurš var to klasi savākt, bet vienmēr ir ļoti svarīga komandas sastāvdaļa, jo viens ir radošuma ģēnijs klasē, piemēram, cits var nomierināt to klasi stresa situācijās,” pastāstīja Vasiļjeva.

  “Visbūtiskākais, ko arī čempionāts iemāca, ka vissvarīgākais ir mācēt strādāt komandā un sarunāties ar citiem, un atrast katra spēcīgāko pusi, un tas ir arī tas, ko mēs novēlam katrai klasei un skolotājiem - atrast savā komandā katra spēcīgo pusi un tad jau tikai tiekties uz tiem panākumiem,” piebilda Vasiļjeva.

  Čempionāta rīkotāji gaida pieteikumus līdz 17. martam, kad varēs reģistrēties un pildīt “ZZ Čempionāta” mājasdarbu, tad sekos pusfināli un “ar labākajiem mēs tiksimies finālā maija beigās”, sacīja Vasiļjeva.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Tautas sports
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti