Mazpilsētu un pagastu amatierteātru svētkos - 20 izrādes

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

2017. gada 5. un 6.augustā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Mūsdienu amatniecības festivāla 2017 laikā notiks trešie Latvijas mazpilsētu un pagastu amatierteātru svētki. Muzeja apmeklētājiem būs iespēja vērot dažādas izrādes, kuras spēlēs teātra mīļotāji no visas Latvijas, informē Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Amatierteātru iestudējumi tiks rādīti gan uz brīvdabas estrādēm, gan etnogrāfiskajās sētās, pietuvinot darbības vidi dokumentālai ticamības izjūtai. Kopumā divās dienās tiks spēlētas 20 dažādas izrādes.

Latvijas mazpilsētu un pagastu amatierteātru svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju. Pasākumu atbalsta Dziesmu un deju svētku lieldraugs “Swedbank” un SIA “Circle K Latvia”.

Brīvdabas muzeja rīkotā Mūsdienu amatniecības festivāla viesiem būs iespēja iegādāties dažādus amatniecības darinājumus un iepazīt jaunākās tendences Latvijas amatniecībā, kā arī nogaršot mūsdienīgas un radošas variācijas par latviešu un citu Latvijā dzīvojošo tautu tradicionālo virtuvi. Festivālā piedalīsies vairāk nekā 120 amatnieku un 30 mājražotāju, kā arī viesi no Baltijas jūras reģiona valstīm.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti