FOTO: Lielākais jūrniecības pasākums Igaunijā - laivu un jahtu izstāde

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Nedēļas nogalē, no 20. līdz 22.martam, Igaunijas Izstāžu centrā Tallinā norisinās ik gadu gaidītākais un lielākais jūrniecības pasākums - Starptautiskā laivu un jahtu izstāde. Līdzās izstādē eksponētajām vairāk nekā 130 laivām un jahtām papildus iespējams iepazīties ar daudzveidīgiem pakalpojumu piedāvājumiem, ūdenssporta ekipējumu, jaunākajiem dzinēju modeļiem, navigācijas un maršrutēšanas ierīcēm, specializēto apģērbu, kā arī makšķerēšanas aprīkojumu.

Izstāde tiek rīkota jau piecpadsmito gadu, un šogad tā pulcē ap simt dalībnieku no Igaunijas, Somijas, Latvijas, Dānijas, Ukrainas un citām valstīm. Apmeklētājiem tiek piedāvāts plašs ieskats dažādos ūdensmotociklu, laivu, jahtu un kuteru veidos, sākot ar makšķerēšanai līdz pat sacīkstēm un burāšanai paredzētiem modeļiem.

Kā viens no ievērojamākajiem objektiem šogad izstādē izvietota dāņu zīmola „Quorning Boats” radītā buru jahta „Dragonfly 28 Sport”, kas uzskatāma par vienu no ātrākajām trimarāna veida jahtām Eiropā. Abās pusēs izveidotie zemūdens spārni ļauj tai mazināt pretestību ar ūdens virsmu un sasniegt ātrumu pat vairāk par 20 mezgliem.

Apmeklētājiem ir iespēja uzzināt par kursiem un apmācībām dažādos ūdenssporta veidos - zemūdens niršanā, sērfošanā, smaiļošanā un burāšanā, kā arī saņemt informāciju par vasaras tūrisma piedāvājumiem Ziemeļbaltijā. Starptautiskā laivu un jahtu izstāde vienuviet pulcē profesionāļus un entuziastus no dažādām valstīm, kuri dalās savā pieredzē un novērojumos šajā sfērā.

Pasākumā piedāvāta arī iespēja konsultēties ar drošības dienestiem par pareizāko navigēšanas programmu un maršrutu izvēli, kā rīkoties krīzes situācijās un kādi noteikumi un likumi jāievēro, atrodoties vietējos un starptautiskajos ūdeņos.

Liels skaits šīs izstādes dalībnieku piedalīsies arī Starptautiskajā laivu un jahtu izstādē „Baltic Boat Show” Rīgā, kas būs apskatāma no 27. līdz 29.martam Ķīpsalas izstāžu zālē. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti