Svētdien tiks noskaidroti četri «Supernovas» finālisti

Svētdien, 15.februārī, plkst. 21.20, Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā (LTV1) notiks autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2015" pusfināls, kurā astoņi dalībnieki sacentīsies par iekļūšanu finālā.

"Svētdien sāksies īstā cīņa. Mēs visi kopā esam atbildīgi par to, kurš no izpildītājiem pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas konkursā Austrijā. Sekot līdzi un atbalstīt savus favorītus var ne tikai Latvijas teritorijā dzīvojošie - internetā esam nodrošinājuši augstas kvalitātes tiešraides iespējas un aicinām skatītājus arī ārpus Latvijas aktīvi iesaistīties lēmuma pieņemšanā un izmantot balsošanas iespēju internetā, tā ir bezmaksas, un balsot var ikviens interesents no jebkuras pasaules malas," stāsta projekta vadītāja Ilze Jansone.

Tāpat kā pirmajās divās tiešraidēs, arī šoreiz izpildītājus un autorus vērtēs gan žūrija, gan skatītāji, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums. Skatītāju balsojumu veidos telefonbalsojums un internetbalsojums.

Pusfināla tiešraidi vadīs televīzijas raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš. Dalībniekus vērtēs žūrijas komisija - vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas "Prāta vētra" dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons un mūzikas producents Guntars Račs.

Ikviens interesents arī ārpus Latvijas teritorijas varēs sekot līdzi pusfinālam  internetā - koncerta tiešraide HD kvalitātē tiks pārraidīta "Supernova 2015" mājaslapā.

Pusfināla dalībnieki un dziesmas:

"ElektroFolk" - "Sundance" (Ainārs Majors/Arnolds Kārklis);
Aminata - "Love Injected" (Aminata Savadogo, Kaspars Ansons/Aminata Savadogo);
Mntha - "Nefelibata" (Marija Mickeviča/Marija Mickeviča);
Markus Riva - "Take Me Down" (Markus Riva / Markus Riva);
Antra Stafecka - "It's the night" (Antra Stafecka/Kerija Kalēja);
"Euphony" - "Home” (Andris Kivičs/Andris Kivičs);
"Framest" - "Ziemā" (Jānis Ķirsis/Inga Pizāne - Dilba)
Rihards Bērziņš - "Your Eyes" (Ingars Viļums / Ingars Viļums).

"Supernova 2015" fināls notiks 22.februārī.

Kā vēstīts, ar "Supernova 2015" palīdzību tiek meklēts hīts un harismātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. "Supernova 2015" uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju Eirovīzijas starptautiskajā konkursā Austrijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti