«Supernovas» fināls būs skatāms arī alternatīvā video tiešraidē

Svētdien, 22.februārī, Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2015" mājaslapā varēs vērot īpaši veidotu šova "iesildošo" raidījumu un fināla alternatīvo vērtējumu, kuru vadīs dziesmu tulkotāju grupa "Transleiteris".

Šī būs īpaša Latvijas Radio 5 jeb "Pieci.lv" un LTV un Latvijas Radio (LR) vienotā ziņu portāla "Lsm.lv" aktivitāte, kas skatītājiem un klausītājiem sniegs iespēju uzklausīt alternatīvus viedokļus par finālistiem un žūrijas vērtējumu.

"Iesildošā" raidījuma tiešraide sāksies plkst. 20 un tās laikā plānotas sarunas ar šova vadītājiem,  žūrijas locekļiem, finālistiem, paredzēts vēl kāds īpašs viesis, kura vārds pagaidām netiek atklāts.

Savukārt "Supernova 2015" fināla laikā pēc plkst. 21.20 "Transleiteris" tiešraidē komentēs ekrānā redzamo un apkopos auditorijas internetā paustos domu graudus.

"Laika gaitā ievērojami mainījušies televīzijas skatītāju paradumi - aizvien biežāk paralēli ieslēgtajam televizoram par redzēto televīzijas ekrānā tiek lasītas atsauksmes sociālajos tīklos un vienlaicīgi internetā skatītas citas pārraides. Tādēļ "Lsm.lv" kopā ar radio "Pieci.lv" nolēma skatītājiem nodrošināt pēc iespējas daudzveidīgākas satura iespējas, piedāvājot operatīvu un zibenīgu reakciju uz notiekošo "Supernova 2015" fināla laikā," stāsta projekta vadītāja Ilze Jansone.

Grupas "Transleiteris" dalībnieki ir divi dziesmu tulkotāji - Edžus Ķaukulis un Lauris Mihailovs. Abi puiši jau piecus gadus priecē Latvijas klubus un kultūras namus ar labākajiem pasaules popmūzikas grāvēju tulkojumiem. Kopš 2014.gada "Transleiteris" ir atbildīgi par radio "Pieci.lv" raidījumu "Pirmais valsis", kas dzirdams piektdienu vakaros.

Ikviens interesents arī ārpus Latvijas teritorijas varēs sekot līdzi "Lsm.lv" un radio "Pieci.lv" alternatīvajam vērtējumam  internetā - tiešraidi pārraidīs "Supernova 2015" mājaslapā.

Jau ziņots, ka svētdien, 22.februārī, plkst. 21.20 LTV1 būs skatāms autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2015" fināls, kurā četri dalībnieki - Aminata, Mntha, Markus Riva un "ElektroFolk" - sacentīsies par uzvaru un iespēju pārstāvēt Latviju "Eirovīzijas" starptautiskajā konkursā Austrijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti