Supernova

Supernova alternatīvā tiešraide

Supernova

«Supernova 2018» trešais pusfināls

Supernova. Otrais pusfināls

«Supernovas» finālā tikusi Madara un Ritvars

Lienei Greifānei un Edgaram Kreilim "Supernovas" finālā pievienosies Madara un Ritvars.

Šova viesi “Musiqq” otrajā pusfinālā priecēja ar savas jaunākās dziesmas “Vasara janvārī" TV pirmatskaņojumu, savukārt Māra Upmane-Holšteine un DJ Rudd – ar dziesmu “Ja vienu dienu”.

Sestdien, 10. februārī, LTV1 plkst. 21.25 norisinās otrais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” pusfināls, kurā noskaidros nākamos divus finālistus, kas pievienosies Lienei Greifānei un Edgaram Kreilim cīņā par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē. Šova viesi “Musiqq” priecēs ar savas jaunākās dziesmas "Vasara janvārī" TV pirmatskaņojumu.

Tiešraides šovā par skatītāju un žūrijas simpātijām šoreiz sacentās Markus Riva, “RIGA Reggae”, “Hypnotic”, MADARA, “In My Head”, RITVARS un Monta.

RIGA Reggae

Eilands skaidro, ka regejs ir žanrs, kurā nevajag trāpīt visās notīs. Jolantai Gulbei nav bijis garlaicīgi. Lūsēns nosauca dziesmu par perfektu. Savukārt Dj Rudd, lai gan nav dzirdējis nevienu precīzu noti, uzskata, ka priekšnesums sniegts labs.

Monta

Eilandam Montas priekšnesums šķitis tipisks Eirovīzijas gabals. Gulbei-Paškevičai arī dziesma šķitusi standartiska. Brīnišķīgi, ka uz skatuves parādījusies ķeltu arfa. Tāpat šķitis arī Lūsēnam. DJ Rudd ticis iepriecināts ar modulāciju. Monta viņam šķitusi atbilstoša popmūzikai, taču viņš ieteicis dziedātājai turpināt strādāt.

Ritvars

Ralfs Eilands pauda skaudību par Ritvara balss tembru. Viņš labprāt apmeklētu Ritvara koncertu, bet pati dziesma kļuvusi garlaicīga. Gulbe-Paškeviča izteicās, ka balss ir suģestējoša. Uztvērusi katru vārdu, kas nākusi no sirds. Arī Lūsēns slavēja Ritvara balsi. Dziesma piesaistījusi par 100%. Lūsēnam tas šķitis pārliecinošākais priekšnesums. Arī DJ Ruddam Ritvars šķitis pārsteigums, tomēr dziesmas beigas kļuvušas garlaicīgas. "Tēls tomēr nelīmējies kopā ar priekšnesumu".

In My Head

Eilands neko sliktu un neko labu par dziesmu teikt nevarēja. Viņam tā šķita tā līdzīga grupas "Jungle" kompozīcijai. Ralfs aicināja grupu mēģināt citgad. Savukārt Jolantai Gulbei šķita, ka dziesma bija enerģiska un aizraujoša. Lūsēns ieteica piepildīt tukšu takti. DJ Rudd uzslavēja grupas solistes izrunu. Ir labs tembrs, laba valoda un kvalitatīvs priekšnesums.

Markus Riva

Dziesma nav Eilanda stilā, bet nodziedāta labāk, nekā dziedātājs varējis agrāk. Jolantu Gulbi Markus pārsteidzis. Viņam bijis labākais sniegums, kāds redzēts. Lūsēnam bijis grūtāk pieslēgties, tomēr dziesma šķitusi pārliecinoša. DJ Rudd norāda ka Rivas priekšnesums ir labākais priekšnesuma, kāds bijis "Supernovā" līdz šim, tomēr dziesma savā ziņā ir šabloniska.

Madara

Eilandam Madara šķiet kā viena no favorītēm šovakar. Viņš iesaka dziedātājai atbrīvoties. Arī Jolantu Gulbi Madara pārsteigusi. Lūsēnu iepriecinājis, ka uz "Supernovas" skatuves uznākusi šāda mūzika. DJ Rudd paslavēja Madaru par drosmi. Viņš uzskata, ka Madarai ir daudz bonusu, tomēr viņš piekrīt, ka uztraukums bija nolasāms. Tas ir vienīgais, pie kā var piekasīties.

Hypnotic

Ralfs Eilands izteicās, ka meitenes pārliecinoši izdziedājušas dziesmu. Viņu gan nedaudz traucējuši meiteņu tērpi, kas kopā ar dziesmu, izveidojuši "Misis Universe" tēlu. Dziesmu varējis iznest labāk ar skatuves tēlu.

Jolantai Gulbei šķitis, ka ansamblis uz skatuves bijis statisks. Nav bijusi dinamika. Jānis Lūsēns atzīmēja saskanīgu trīsskanību. Tāpat viņam pietrūcis dziesmā lūzuma. Dj Rudd iebilda Lūsēnam, norādot, ka daudzbalsība ansambli iegāzusi.

Otrā pusfināla dziesmas un priekšnesumus tāpat kā pirmajā pusfinālā vērtē pastāvīgā žūrija, kuru pārstāv Latvijas

Radio 5 - Pieci.lv mūzikas redaktors un šī gada konkursa žūrijas vadītājs Rūdolfs Budze, mūziķe un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča un komponists Jānis Lūsēns, savukārt ceturtais jeb mainīgais žūrijas pārstāvis šoreiz būs mūziķis Ralfs Eilands. TV šovu vadīs Dagmāra Legante un Justs Sirmais.

Kā zināms, jo pirmā pusfināla tālāk tika Liene Greifāne un Edgars Kreilis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt