Durbes jūras ērgļu ligzdā izdētās olas nosauc grupas «Olas» dalībnieku vārdos

Pagājušajā nedēļā grupas "Olas" un dziedātājas Esmeraldas radītā īsdziesma, kas izskanēja Latvijas Radio 5 (LR5) ēterā par godu nule izdētajām Durbes jūras ērgļu olām, pārliecinājusi Latvijas Dabas fondu (LDF) olas nosaukt grupas dalībnieku vārdos – Arvis un Žanis.

LDF pārstāve Liene Brizga-Kalniņa LR5 raidījumam "Citi rīti" gan atzina, ka fonda pieredzē nav bijis šāda gadījuma, kad vārdus dod olām, taču grupa "Olas" izteica šādu priekšlikumu, un pēc apspriedes LDF piekrita netipiskajam solim.

"Protams, grupai "Olas" un visiem tiešraides skatītājiem jāatceras, ka dabā procesi ir neparedzami un ar olām var notikt dažādi, bet cerēsim, ka ligzdošana būs veiksmīga un Arvis un Žanis mums dāvās veselīgus ērglēnus," piebilda Brizga-Kalniņa.

Grupas "Olas" dalībnieki Arvis Reiks un Žanis pauda prieku, ka olas nosauktas viņu vārdos, bet galvenokārt abi esot priecīgi, ka šādā veidā var popularizēt jautājumus, kas saistīti ar dabu. Abi arī pauda cerību, ka olas izšķilsies un viņi varēs sekot Žanim un Arvim arī lidojumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti