Par konkursu

Vai atceries to savādo sajūtu, kad koncertā sāk spēlēt tavu iemīļotāko dziesmu? Pār muguru pārskrien skudriņas, tu sāc dziedāt līdzi, pār tevi un apkārtējiem pāršalc maģisks emociju vilnis. Tevī ielaužas neizskaidrojama enerģija – tik spēcīga, ka uz mirkli aizmirsti, kur atrodies un viss, ko spēj – ir baudīt šo skaisto mirkli.

Līdzīgi kā supernova – zvaigzne eksplodējot izdala vairāk enerģijas, kā saule spēs izstarot visas savas dzīves laikā. Tas ir maģisks brīdis – ar ātrumu līdz 30 000 kilometriem sekundē visumā tiek izmestas gāzes un putekļi, rodas neatkārtojams gaismu šovs, kas izgaismo un šokē galaktikas un visumu.

Latvijas Televīzija (LTV) pazīst šo sajūtu, un tieši tāpēc dziesmu autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” mērķis arī šogad ir atrast spožus māksliniekus un spilgtus populārās mūzikas skaņdarbus, kas varētu ikvienam no mums ikdienā sagādāt vēl vairāk patīkamu un emocionālu muzikālu pārdzīvojumu. “Supernovas” mērķis ir radīt jaunu muzikālu eksploziju, kas ar skanīgu enerģiju pārņemtu ne vien Latviju, bet visu Eiropu vai pasauli.

“Supernovas” uzvarētājs saņems iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā.

Dziesmu konkursa “SUPERNOVA 2024” PUSFINĀLA UN FINĀLA rezultātu apkopošanas un uzvarētāja noteikšanas kārtība.

Kontakti: [email protected]