Supernova

Supernova 2016. Otrais ceturtdaļfināls

Supernova

Supernova 2016. Pusfināls

«Supernova 2016». Aizkulises

«Supernovas» finālā iekļūst Justs, «Catalepsia», «MyRadiantU» un Marta Ritova

Svētdien, 21.februārī, Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" pusfinālā noskaidroti četri finālisti: dziedātājs Justs, grupa "Catalepsia", grupa "MyRadiantU" un dziedātāja Marta Ritova.

Konkursa "Supernova 2016" finālā 28.februārī Justs izpildīs dziesmu "Heartbeat", grupa "Catalepsia" konkursā piedalās ar dziesmu "Damnation", grupa "MyRadiantU" ar dziesmu "We Will Be Stars", Marta Ritova ar "Not From This World".

Kā vēstīts, dziedātāja Samanta Tīna ar dziesmu "The Love Is Forever" izstājās no sacensības par iekļūšanu "Supernovas" finālā. Samanta Tīna šo savu soli skaidroja ar to, ka vēlas, lai Latviju Eirovīzijā pārstāv labākā dziesma. "Šī nav tā dziesma, tāpēc lūdzu skatītājus nebalsot par mani," norādīja dziedātāja.

"Supernovas" pusfinālā piedalījās astoņi dalībnieki: dziedātājs Markus Riva, grupa "MyRadiantU", Marta Ritova, Samanta Tīna, Justs, grupa "Catalepsia", Ivo Grīsniņš-Grīslis un Marta Grigale.

Konkursa dalībniekus arī šonedēļ vērtēja skatītāji un žūrija - Ieva Kerēvica, Kaspars Roga, Intars Busulis, DJ Rudd, kā arī attālināti - Guntars Račs.

28.februārī notiks "Supernova 2016" fināls, kurā no četriem pārliecinošākajiem konkursantiem tiks izvēlēts Latvijas pārstāvis starptautiskajā dziesmu konkursa "Eirovīzija". Finālā uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti