Panorāma

Panorāma

Panorāma

Laukos trūkst profesionālu strādnieku

Lieldienu lustes Ozolniekos

Ozolniekos lustīgas Otrās Lieldienas

Priecīgas Otrās Lieldienas – to viens otram vēlēja desmitiem svinētāju Ozolniekos, kuri bija pulcējušies uz Lieldienu lustēm. Pie Tautas nama notika dažādas rotaļas un muzikāli priekšnesumi.

Tas nekas, ka ir auksts. Galvenais, lai ir ko darīt - saka lieli un mazi Ozolnieku novada ļaudis, kuri ķēra burbuļus, šūpojās un laida olas pa reni.

Vislielākā piekrišana bija dažādām galda spēlēm, kas darinātas no koka. Gandrīz katrs gribēja kaut ko pacilāt, pavilkt, uzmest. Bija gan atmiņas un reakcijas trenēšanas uzdevumi, gan pirkstu veiklībai. Puikas saka - jāizmanto pēdējās brīvās stundas, jo rīt uz skolu.

Kā stāsta pasākuma dalībnieki, Lieldienas svinējuši ģimenes lokā, braukuši pie vecākiem un vecmāmiņām. Tāpēc Otrajās Lieldienās var ļauties publiskām izklaidēm. Lieldienu lustes Ozolniekos notiek katru gadu.

“Tā kā bērni bija mazi, tad nepiedalījāmies, šogad pirmo reizi visi kopā esam iznākuši, neskatoties uz auksto laiku. Patīk, bērni visu laiku interesanti nodarbināti,” stāsta Ozolnieku iedzīvotāja Anastasija Purne.

Kamēr bērni mācījās no papīra gatavot zaķa ausis un rotājumus, pieaugušie klausījās muzikālos priekšnesumus. 

Tikmēr Tautas namā darbojās truša pils, kur varēja apskatīt un samīļot īstos garaušus. Bērni pat drūzmējās, lai tik varētu paglaudīt kādu trusīti.

Tie, kuri Lieldienās nebija paspējuši izvārīt un nokrāsot olas, to varēja izdarīt šodien. Dažs labs gan apgalvo, ka olas varot krāsot visu gadu.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti