Markus Riva vai Justs - «Supernovas» fani lauž šķēpus sociālajos tīklos

Svētdien, 14.februārī, Latvijas Televīzijas (LTV) ēterā bija skatāms autoru un izpildītāju konkursa "Supernova" otrais ceturtdaļfināls, kurā no desmit dalībniekiem tika noskaidroti četri labākie, kas iekļuva nākamajā konkursa kārtā. Kā vēstīts, "Supernovas" pusfinālā 21.februārī uz skatuves satiksies astoņi dalībnieki - četri no katras atlases.

Tā kā konkursa tiešraides skatāmas internetā arī aiz Latvijas robežām, Latvijas pārstāvja izvēles procesam seko arī starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzija" fani ārzemēs. Spriežot pēc ierakstiem sociālajā tīklā "Twitter", daļa interneta skatītāju konkursu vēro reklāmas paužu dēļ, kurās skatītājus izklaidē jau par kultu nodēvētais Rīgas Bebrs, bet pārējie sadalījušies divās teju naidīgās grupās - Markus Rivas un Justa atbalstītājos. Justs ieguva pirmo vietu skatītāju balsojumā pirmajā ceturtdaļfinālā 7.februārī, bet Markus Riva uzvarēja otrajā ceturtdaļfinālā Valentīndienas vakarā, 14.februārī.

"Justs ir vājš, truls un garlaicīgs jebkuram veselam cilvēkam. Skaidrs, ka Markum Rivam ir labāka un daudz interesantāka dziesma," raksta kāds konkursa ārzemju fans blogā "Wiwibloggs.com". Kāds cits konkursa skatītājs vietnē "Twitter" raksta: "Es ceru, ka Markus Riva tiks pusfinālā, "I Can" ir lieliska dziesma, un tu - lielisks dziedātājs! Bučas no Spānijas."

Markus atbalstītāju vidū ir arī popmūziķis Lauris Reiniks: "Labākā dziesma un favorīts pagaidām ir Markus Riva! Piedziedājums vispār ideāls! Malacis!"

Līga Trinska savā "Twitter" profilā raksta, ka Markus Riva ir pelnījis pirmo vietu ne tikai pusfinālā, bet arī finālā un visā Eirovīzijā. Savukārt skatītāja Baiba Valdmane raksta: "Otrā "Supernovas" atlase varēja arī nenotikt. Gaidu finālu, kad pasludinās absolūto uzvarētāju - Justs Sirmais!" Kāds cits "Twitter" lietotājs vītero, ka "labāk Justs nekā Markus Riva. Nekā personīga - Justam labāka dziesma Eirovīzijai."

Inese Zemiša paziņo, ka "Supernovas" duelis ir sācies: "Šogad meitenes Marku tikai spiedzot atbalsta, krūšturus nemet - visus būs savācis Justs!" Māris Luste lakoniski ironizē: "Markus Riva pret Justu - visu izšķirs modulācija."

Konkursā "Supernova" atlikušas vairs divas kārtas - pusfināls 21.februārī, kad dalībniekus vēl vērtēs gan skatītāji, gan žūrija, un fināls 28.februārī, kad uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti