LTV saņem astoņas skatītāju balvas «Zelta vilnis»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Šodien, 9. oktobrī, astoņi Latvijas Televīzijas (LTV) pārraižu veidotāji un vadītāji kļuvuši par ikgadējās Nacionālās televīzijas skatītāju balvas „Zelta vilnis" laureātiem.

 

Žurnāla „Rīgas Viļņi" organizēto balvu, kas šogad tika piešķirta 18 nominācijās, saņēma LTV demonstrētie raidījumi „Panorāma", „Sastrēgumstunda", „100g kultūras", „Lai top!", „Sirmais. Kulta ēdieni", TV dokumentālā filma „Bērnības zeme Sibīrija", kā arī televīzijas raidījumu vadītāji Renārs Zeltiņš („Sekotāji", „Lai top!") un Gada reportieris Jānis Geste.

Balvu nominācijā Gada ziņu raidījums ieguvusi „Panorāma" (LTV1, Ziņu dienests), Gada diskusiju pārraide -„Sastrēgumstunda" (LTV1, producente Iveta Lepeško), kā Gada kultūras raidījums apbalvots „100g kultūras" (LTV1, producente Ieva Rozentāle), bet par Gada muzikālo šovu televīzijas skatītāji un eksperti atzinuši krāšņo Latvijas Televīzijas (LTV) oriģinālraidījumu „Lai top!" (LTV1, producente Iveta Lepeško).

Gada ceļojumu raidījums konkursa „Zelta vilnis" balsotāju vērtējumā bijis „Sirmais. Kulta ēdieni", Gada TV dokumentālā filma – „Bērnības zeme Sibīrija" (LTV1, režisore Dzintra Geka). Par Gada reportieri atzīts Jānis Geste (LTV1, Ziņu dienests), bet par Gada labāko debiju sumināts Renārs Zeltiņš (LTV1, „Sekotāji", „Lai top!").

„Esam smagi strādājuši, veidojot jaunās sezonas pārraides, tāpēc „Zelta vilnis" balvas ir kā patīkams uzmundrinājums un pelnīta atzinība LTV spēcīgajai raidījumu veidotāju un vadītāju komandai," apbalvošanas ceremonijā komentēja VSIA „Latvijas Televīzija" valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.

„Paldies LTV par ieguldīto darbu un veiksmīgajiem projektiem, kurus varam nominēt un apbalvot. Lai arī jaunajā sezonā būtu daudz labu, veiksmīgu raidījumu!" LTV komandai novēlēja žurnāla „Rīgas Viļņi" galvenā redaktore Ieva Valtere.

Nacionālās televīzijas (TV) skatītāju balvas „Zelta vilnis 2012/2013" rezultātus noteica plašs skatītāju loks: žurnāla „Rīgas Viļņi" izveidotā TV akadēmija 100 mediju ekspertu sastāvā – TV kritiķi, komunikāciju studiju mācībspēki, Latvijas lielāko drukāto mediju un portālu vadītāji, kā arī mediju aģentūru pārstāvji – un, protams, televīzijas skatītāji, kuri balsoja internetā.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti