Liepājā un Rīga iededz egli

Svētdien, 1.decembrī, Liepājā un Rīgā iedegs Ziemassvētku egli.

Rīgas galvenās Ziemassvētku egles iedegšanā Doma laukumā plkst. 18 piedalīsies bērnu vokālais ansamblis „Knīpas un knauķi", Daumants Kalniņš un Ziemassvētku ansamblis, iluzionists Mantas Wizard (Lietuva). Pasākumu vadīs Liepājas teātra aktrise Inese Kučinska un Dailes teātra aktieris Gundars Silakaktiņš.

Savukārt Liepājā jau no pulksten vienpadsmitiem liepājnieki un pilsētas viesi ir aicināti iesaistīties radošajās darbnīcās un citos kultūras pasākumos.

No pulksten 11 līdz 15.30 bērni un viņu vecāki tiek aicināti uz radošajām darbnīcām Liepājas Latviešu biedrības namā, kurās varēs pagatavot svētku apsveikumu, suvenīru dāvanu un pat rotu un dekoru mājām. Darbnīcas vadīs mākslinieki un mākslas pasniedzēji. Pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī būs ģimenes rīts ar izrādi „Velniņi". Pulksten 14 pie Veco ļaužu nama Ganību ielā paredzēts Adventa vainaga iedegšanas pasākums.

No pulksten 15.15 cauri Liepājai, virzoties uz Rožu laukumu, dosies masku gājiens, bet pulksten 16 Rožu laukumā – lielās Ziemassvētku egles atklāšanas pasākums, kurā klātesošos sveiks Lielmutis Fricis un Lielmute Marta ar savu zilo kaķi. Uz skatuves uzstāsies "Liepājas Gulbju dīķa Jazz band", kā arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra jauniešu koris „Reverberācija".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti