«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki – grupa «PUĶUZIRNIS»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki

Skatītāji katru svētdienu līdz 24.aprīlīm raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Šoreiz kopā ar Pukšu dzied bērnu vokālā ansambļa “PUĶUZIRNIS” jaunākā grupa.

“Tā kā puķuzirnis uzziedēju māmiņai, tā kā puķuzirnis apvijos ap tētiņu …”, tā Ikšķiles tautas nama bērnu vokālais ansamblis “PUĶUZIRNIS” jau sesto gadu ar savu krāšņumu, dzīves prieku, skanīgām balstiņām apvijis ap sevi 38 kolektīva dalībniekus vecumā no 3 līdz 11 gadiem.

 Mums patīk būt kopā, rotaļāties, dziedāt, dejot, kopā svinēt svētkus un priecēt klausītājus.

“PUĶUZIRNIS” aktīvi koncertē un ar labiem sasniegumiem piedalās konkursos – “Rīgas ritmi”, “Nāc sadziedāt!” un citos. Un nekad neapstājas pie sasniegtā – visu laiku kustībā un ar skatu uz brīnumainu nākotni! 

"PUĶUZIRNIS" dzied dziesmu “Maza dziesmiņa svētdienas rītā” ( J. Ķirsis / M. Cielēna) 

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti