Kalnciema kvartālā atzīmēs rudens ražas svētkus

Kalnciema kvartālā atzīmēs rudens ražas svētkus. Zemnieku tirdziņā būs sarūpēts plašs rudens produktu klāsts un dejiski un muzikāli priekšnesumi.

Kalnciema kvartāls aicina ikvienu svinēt ražas bagātību, tāpēc 23. septembrī Kalnciema kvartāla tirgū no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies “Rudens ražas svētki”. Bērni aicināti uz biedrības “Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas” darbnīcu no plkst. 11.00 līdz 15.00 .

Svētku rīkotāju pārstāve Ilze Švarcbaha
00:00 / 00:46
Lejuplādēt
Kalnciema kvartāla tirdziņam zemnieki sarūpējuši plašu rudens produktu klāstu, stāsta svētku rīkotāju pārstāve Ilze Švarcbaha.

Burkāni, kartupeļi un bietes, viņu lielie brāļi – kabači un ķirbji, gardi ogu ievārījumi un dažādi sīrupi. Zemnieki māk savos dārzos izaudzēt pat melones! Ķiploki, dzērvenes un bišu medus stiprinās imunitāti. “Eco catering” un “Sidrabjērs” parūpēsies par pusdienu piedāvājumu, kuru turpat Vīnu veikalā vai ābeļdārzā var nobaudīt. “Mājas saldējums” un “Gogelmogels” cienās ar gardu saldējumu, bet “Lapsas māja” priecēs ar gardām kūkām. Īstas rudens ražas svinības!

Amatnieki nebeidz pārsteigt ar saviem adījumiem un koka izstrādājumiem, kā arī pievilcīgām rotām gan ikdienas priekam, gan svinīgākiem pasākumiem. Silti cimdi, šalles, zeķes un garās jakas šobrīd ir tirgus populārākie amatnieku izstrādājumi.

Plkst. 11.00 un 12.30 Āgenskalna deju studijas “Vendija” koncerts. Deju studija “Vendija” piedāvā bērniem plašu klāstu ar deju nodarbībām, pat akrobātiku un kapoeiru. Jau kopš 2013. gada studija piedalās dažādos starptautiskos konkursos, kuros izcīna ļoti augstus rezultātus. 23. septembrī viņi ir sagatavojuši īpašu koncerta programmu Kalnciema kvartāla tirgus apmeklētājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti