Rīta Panorāma

Intervija ar Indriķi Muižnieku

Rīta Panorāma

Intervija ar Sanitu Jembergu

Igauniju Eirovīzijā pārstāvēs Juri Potsmans

Igaunijas pārstāvis Eirovīzijā viesojas Rīgā

Šī gada Eirovīzijas konkursam visas trīs Baltijas valstis par saviem pārstāvjiem izraudzījušās jaunus puišus, solo māksliniekus savas karjeras pirmsākumos. Kā zināms, Latviju pārstāvēs Justs, lietuvieši izraudzījušies Doniju Montelu ar enerģisku dziesmu “I've been waiting for this night”, bet igauņi savas balsis atdevuši par Juri Postmanu – 21 gadu jaunu dziedātāju, kurš pērn uzlēcis pie Igaunijas popmūzikas debesīm. Juri Potsmans aizvadītajā nedēļas nogalē viesojās Rīgā.

"Mana dziesma ir ļoti noslēpumaina, drusku dūmakaina, bet ar pozitīvu enerģiju," saka Juri Potsmans.

Lai gan cilvēki viņam sakot, ka dziesma iederētos filmā par aģentu 007, pats dziedātājs uzskata, ka ir "tālākais pretstats" Džeimsam Bondam. Katrā ziņā pozitīva pašpārliecība Juri piemīt. Iespējams, tā viņam palīdzējusi divu gadu laikā no nevienam nezināma pusaudža kļūt par populāru dziedātāju, kas uzvārējis vietējā jauno dziedātāju konkursā, saņēmis Gada balvu mūzikā kā labākais vīrieša vokāls un tagad pārstāvēs Igauniju Eirovīzijā.

"Nebija sajūtas – man jānokļūst Eirovīzijā vai miršu! Bet tā jaunam māksliniekam ir lieliska iespēja. Tā ir pasaules lielākā skatuve, tāpēc arī iespēja tikt pamanītam ir tiešām liela. Varat to saukt par manu sapni. Protams!" uzsver Potsmans.

Visas Baltijas valstis šogad kā savus pārstāvjus izvēlējušās jaunus puišus, solo dziesmas.

"Esam jauni, esam interesanti. Mums visiem ir lieliskas dziesmas, man šķiet," spriež Potsmans.

Potsmans domā, ka viņa konkurenta Justa dziesmai Eirovīzijā ies labi. Potsmanam ļoti patīk arī Latvijas pagājušā gada dziesma starptautiskajā dziesmu konkursā, kuru izpildīja Aminata.

""Love Injected" bija ļoti spēcīga dziesma, labi uzrakstīta," saka Potsmans. "Domāju, ka arī šogad būs labi – TOP pieciniekā varbūt."

Jau vēstīts, ka 2016. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls notiks Stokholmas “Globe Arena” 10. maijā, otrais pusfināls – 12. maijā, bet fināls – 14. maijā. Dziesmu konkursā Stokholmā piedalīsies 43 valstis, atkārtojot 2008. un 2011.gada dalībvalstu skaita rekordu.

Latvijas pārstāvis Justs un lietuvietis Donijs Montels uz Eirovīzijas lielās skatuves Stokholmā kāps 12.maijā. Savukārt Juri Potsmans uzstāsies pirmajā pusfinālā 10. maijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti