Grupa «Sudden Lights» - «Supernova 2018» dalībnieks

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "Sudden Lights" ar dziesmu “Just Fine”. Dziesmas autori ir Andrejs Reinis Zitmanis, Kārlis Matīss Zitmanis, Mārtiņš Matīss Zemītis un Kārlis Vārtiņš.

Par grupu 

Grupu “Sudden Lights” 2012. gadā dibināja Andrejs Reinis Zitmanis un Mārtiņš Matīss Zemītis, kas tolaik bija klases biedri Pāvula Jurjāna Mūzikas skolā. Grupas sastāvs vairākkārt mainījās līdz 2014. gadā tai pievienojās Kārlis Matīss Zitmanis un Kārlis Vārtiņš, kas grupā spēlē joprojām.

2015. gadā pēc uzvaras konkursā “Pirmā plate” grupa izdeva savu pirmo singlu “Tik savādi”. 2016. gada rudenī grupa prezentēja otrā singla “Priekšpilsētas valsis” videoklipu. Šī dziesma kļuva par pirmo grupas dziesmu, kas iekļuvusi radio rotācijā. 2017. gada vasarā grupa izdeva trešo singlu “Laikmets”, debitēja uz festivāla “Labadaba” lielās skatuves un izziņoja debijas albuma izdošanu rudenī.

2017. gada septembrī grupa izdeva ceturto singlu “Šajā sētas pusē” un savu debijas albumu “Priekšpilsētas”, ko prezentēja koncertā Spīķeru koncertzālē.

Autori

Dziesmas “Just fine” mūzikas autori ir Andrejs Reinis Zitmanis un Kārlis Matīss Zitmanis. Teksta autors ir Andrejs Reinis Zitmanis. Dziesmas pamata ideju uz klasiskās ģitāras radīja Kārlis Matīss Zitmanis. Dziesma ir radīta Jose Gonzalez un Radiohead mūzikas ietekmē. Šī ir pirmā grupas Sudden Lights dziesma, kurai nav piedziedājuma.

Vairāk par grupu: 

https://open.spotify.com/artist/3hUQbGcka7Ta13TPySOZ0O

https://www.facebook.com/suddenlights/

https://www.instagram.com/suddenlights/

https://www.youtube.com/channel/UCOKVmVPSGOfkHP6q7NKBaZQ

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti