Rīta Panorāma

Intervija ar Edvīnu Bērziņu

Rīta Panorāma

Laika ziņas

Intervija ar mūziķi Ati Auzānu

Atis Auzāns ļaus klausītājiem pašiem izvēlēties «Sirds dziesmas»

Atis Auzāns savā jaunākajā koncertprogrammā „Sirds dziesmas” sola izpildīt gan savai sirdij tuvās, gan koncerta apmeklētāju iemīļotās dziesmas. Akustiskās koncertprogrammas otrajā daļā ikvienam būs iespēja izvēlēties un paziņot savu "sirds dziesmu", lai tūlīt pat to noklausītos mūziķu improvizētā aranžējumā.

 “Pati galvenā šīs programmas ideja ir tāda, ka koncerta otro daļu veido paši klausītāji,” LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta Auzāns. Pirmā daļa sastādīta no mūziķa izvēlētām savām sirds dziesmām, pasaules hitiem, tautasdziesmām.

Viņš pastāsta, ka ir dažādi veidi, kā skatītāji “nogādā” savas dziesmu idejas līdz izpildītājiem. Tā var būt gan klusa pieiešana pie skatuves un pačukstēšana, gan arī skaļa izsaukšana no zāles. Tad mūziķi veido aranžējumus un tās izpilda.

Lielākais pieprasījums ir pēc latgaliešu dziesmām. Esot arī gadījumi, kad nosauktās dziesmas mūziķi nezina, bet tas esot reti.

“Mēs arī paši nekad nezinām, cikos koncerts beigsies,” Auzāns norāda, ka tas atkarīgs no tā, cik aktīvi un prasīgi ir tā apmeklētāji.

Jau šovakar, 26. janvārī, koncertprogramma “Sirds dziesmas” izskanēs Tukuma pilsētas kultūras namā. Koncertā akordeonu spēlēs un dziedās Atis Auzāns, pie taustiņiem – Artūrs Palkevičs, perkusijas – Nelli Bubujanca, piedziedās Signija Taraņenko un Santa Markune.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti