Kā labāk dzīvot

Elektroauto iegāde: vai arvien laba alternatīva arī elektrības cenu kāpuma laikā?

Kā labāk dzīvot

Interese par saules paneļu uzstādīšanu arvien liela, bet vai tie būs vairs izdevīgi

Latvijas Pasts aicina savus klientus svētku apsveikumus un dāvanas sūtīt laikus

Aicina svētku apsveikumus un dāvanas sūtīt laikus

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Latvijas Pasts, "Omniva" un "DPD" aicina savus klientus svētku apsveikumus un dāvanas sūtīt laikus, neatliekot to uz decembra beigām, jo jau šobrīd pakalpojumu sniedzēju noslodze krietni palielinājusies, uzņēmumu pārstāvji norādīja Latvijas Radio raidījumā "Kā labāk dzīvot". 

Pasta, kurjeru un pakomātu pakalpojumu sniedzēju pārstāvji apliecināja, ka Ziemassvētku sūtījumu laiks jau ir sācies, un aicināja dāvanu iegādi ar interneta veikala starpniecību neatlikt uz pēdējām dienām. 

"Pēdējos gados Ziemassvētku laikā vairākas reizes palielinās apjomi, kas saistīti tieši ar pakām, jo daudzi iepērkas attālināti un tad sev vai kādam savam tuviniekam nosūta šīs dāvanas. Ja runājam par apsveikumiem, tā joprojām ir forša tradīcija, kas turpinās, bet ikdienā ierastais vēstuļu apjoms divkāršojas tieši uz šo apsveikumu rēķina," stāstīja Latvijas Pasta valdes loceklis Kristaps Krūmiņš. 

Dāvanas vai cita veida pakas viņš aicināja izsūtīt laicīgi, taču par apsveikumu kartiņām un vēstulēm norādīja, ka vēl var neskriet notikumiem pa priekšu. 

"Tas, ko mēs esam apņēmušies, ir, ka kartiņas vai vēstules pilnīgi noteikti nonāks pie klienta nākošajā darba dienā.

Varbūt pēdējā Ziemassvētku vakarā nevajadzētu eksperimentēt, bet nedēļu iepriekš, ja būs izsūtīts, piegāde [līdz Ziemassvētkiem] būs pilnīgi garantēta pavisam droši," uzsvēra Krūmiņš. 

Tāpat viņš atgādināja, ka, lai pārliecinātos, cik maksās sūtījums ar "Latvijas Pasta" starpniecību, iespējams izmantot "Latvijas Pasta" mājaslapā esošo kalkulatoru.

Arī "Omniva" Klientu atbalsta centra vadītāja Rūta Gaurilova apstiprināja, ka decembrī gan pakomātu, gan kurjeru piegāžu skaits pieaug vairākas reizes. 

"Kurjera piegādēs tas pieaugums varbūt nav tik liels, taču uz pakomātu tīklu mēs to noslodzi izjūtam katru gadu diezgan spēcīgi. Principā aktīvākais laiks mums jau ir sācies," viņa atzina. 

Gaurilova informēja, ka pats pēdējais datums, kurā nodot sūtījumu, kas tiks sūtīts pa Latviju, būs 20. decembris, bet tas tiešām ir pats pēdējais brīdis, kurā "Omniva" var garantēt, ka sūtījums tiks piegādāts. 

Jāņem gan vērā, ka pakomātu noslodze atšķiras. Ja tuvumā pieejami vairāki pakomāti, vislabāk pirms tam uzņēmuma mājaslapas kartē aplūkot, kuri tajā brīdī ir tukšāki. Pakomāti, kas kartē iezīmēti pelēkā krāsā, ir vairāk noslogoti – tajos piegāde var notikt lēnāk. 

Arī DPD piedāvā iespēju pirms pakas nosūtīšanas savā mājaslapā aplūkot, kuri paku skapji ir mazāk noslogoti, informēja DPD Pārdošanas un mārketinga vadītāja Dita Mirbaha.

"Mums jau pirms nedēļas sākās straujš sūtījumu pieaugums, un šobrīd tas ir par 25% augstāks, nekā tas bija iepriekšējās nedēļās, mēnešos. Tas ir sākums, tas process tikai tagad sākas," viņa vērtēja. 

Visi pasta, kurjeru un pakomātu pakalpojumu sniedzēju pārstāvji aicināja – saņemot īsziņu par piegādātu sūtījumu, tas jāsteidzas izņemt pēc iespējas ātrāk, tas savus sūtījumus ātrāk ļaus saņemt arī citiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti