Tviterapskats: Sociālajos tīklos pavasaris ir klāt!

Tā ilgi nāk šogad pavasaris, bet - kā zināt, ka tas beidzot ir klāt? Pavasari raksturo trīs pazīmes sociālajos tīklos: sazaļojušas dabas bildes, hokeja ekspertu īpatsvara pieaugums un riteņbraucēju–autovadītāju–gājēju līdzāspastāvēšanas problemātikas aktualizācija. Spriežot pēc šiem parametriem, sociālajos tīklos pavasaris beidzot patiešām ir klāt.

Nedēļas galvenā diskusija un aktualitāte tviterī šoreiz ir topošās izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos, kuras liks riteņbraucējiem braukt pa brauktuvi, nevis gājējiem paredzēto ietvi. Strīds sens kā pasaule. Kā suņa, kaķa un peles, tā arī auto, velobraucēju un gājēju triāde mūžam neatrisināma. Atkarībā no pārvietošanās preferencēm, arī tviterlietotājiem katram savs skatījums uz topošajām izmaiņām.

Riteņbraucējus mūžam nīstošais "Lattelecom" priekšnieks Juris Gulbis (@JurisGulbis) cer uz velobraucēju kontroli:

Turpretī Augusts Zilberts (@AugustsZilberts) saka: "Piedošanu, bet cilvēki, kuri pieņēma jaunos velo noteikumus, ir idioti. Un tas vēl ir tāds pieklājīgi formulēts viedoklis."

Sanita Jemberga (@jemberga) aicina aizdomāties:

Māris Reliņš (@MarisRelins) uz jaunajiem noteikumiem raugās pragmatiski – ciniski: 33% (riteņbraucēju) brauc bez tiesībām, 15% neievēro noteikumus, 10% brauc agresīvi - pamatojums, lai to uzliktu uz brauktuves. Kill em all.

Kamēr rīdzinieki kašķējas par to, kur un kam priekšroka un uz kuras braucamās/ejamās daļas kurš kuru drīkst notriekt, un kam mazāk sāpēs, Mārcis Ločmelis diskusijā ienes reģionu balsi (@MarcisLo):

Ivaram Svilānam (@ivarssvilans) šai kontekstā arī ir ideja, vēl grandiozāka:

Bet kā no mīlēta, cienīta, uz rokām nēsāta sportista vienā mirklī kļūt par mantkārīgu, teju bandītu advokātu, uzskatāmi nodemonstrēja BMX braucēju saime ar daudzkārtējo olimpisko čempionu Māri Štrombergu priekšgalā. Viņi vēstulē deputātiem lūdz neierobežot ātro kredītu devējus, jo tad tie viņiem spēs atvēlēt mazāk naudas. Nožēlojami - vērtē tviterī, bet Kristaps Sils (@KristapsSils): 

Par sportu paturpinot, hokeja pavasaris ir klāt un sociālajos tīklos manāms straujš hokeja ekspertu pieplūdums. Pret Kanādu mūsējiem diemžēl nebija nekādu izredžu, mierinot sevi ar pārliecību, ka tomēr esam labākie hokeja fani pasaulē, un citiem pasaulē par izbrīnu turpinot atbalstīt savu komandu arī pie rezultāta 5:0.

Paralēli jau tiek spriests par trenera nomaiņu. Ģenerālis @ValdisValters provocē, vaicājot:

Tikmēr Aiva Sīle (@aivasiile) izlases treneru amatam izvirza savus kaķus:

Tviterī populāras arī mežacūkas, un, protams, to steidz izmantot asprāši. Kāds tviterkonts ir pārvērties par Rīgas mežacūku pārstāvi un ziņo @MataHariEl, ka piektdienas naktī veiktā viņu aizturēšanas bija nelikumīga un nepamatota. Jo arī mežacūkām ir tiesības redzēt Brīvības pieminekli.

Bet, tviteraspkatu noslēdzot, domugrauds no Aleksandra Kiršteina (@akirstei): 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti