Tviterapskats: «Brexit», futbols, skapis, Nila kaķi

Pēcsvētku nedēļa lika atžirgt ātri, pirmkārt jau par to parūpējās angļi – ar savu iešanu prom no Eiropas, kā arī Eiropas čempionāta futbolā, bet arī mūsu pašu mājās netrūka interesantumu par kuriem tviterlietotājiem čivināt, nopietni spriest un ķiķināt.

sākumā par to, par ko runā visā Eiropā un ne tikai – par britiem un Angliju. Britu referendums, protams, svarīgs, toties šķiet - vēl lielāku ažiotāžu sacēla Anglijas izlases zaudējums Islandei Eiropas futbola čempionātā. Ja Eiropa jāpamet, tad jāpamet tā arī futbolistiem, tauta tā ir balsojusi - ķiķina pat paši briti. Angļu futbola leģenda Gērijs Vinstons Linekers @GaryLineker to tviterī nodēvē par vēsturē briesmīgāko zaudējumu: Angliju uzveic valsts kurā ir vairāk vulkānu nekā profesionālu futbolistu. Labi spēlēts, Islande".

 

 

Paralēles starp Anglijas izkrišanu no čempionāta un Lielbritānijas balsojumu par izstāšanos no Eiropas Savienības tiek vilktas vienā laidā, te nopietnā, te izsmejošā tonī. "Šitas Breksitiņš, ko angļiem sarīkoja Islande, man jau patīk daudz labāk.:) saka Bens Latkovskis @BensLatkovskis, Islande visas Eiropas vārdā atriebās Anglijai un visai apvienotajai karalistei par Brexit!!! Bravo Vikingi – tā piebilst Edgars Buļs. @EB__23

Vēls viens jociņš, kurš - vai tiešām oriģināli nāk no vēl vienas Anglijas futbola leģendas Bobija Čārltona, vai nē, grūti saprast, taču, jautāts par to, kā viņa 1966.gada Anglijas izlase, pasaules kausa ieguvēji nospēlētu pret Islandi, atbildējis – mēs vinnētu…. 1:0. Kā tikai 1:0? Nu ja, jo daudziem no mums ir jau pāri 70...

Ar Anglijas izlasi viss notika ļoti ātri, ar to "Brexit" gan tā nebūs, prognozē eksperti, un šai sakarā viens trāpīgs tvīts ar atsauci uz Emīla nedarbiem padevies Ingai Spriņķei @IngaSPR: 

 

 

Esi vai neesi čalis? Nopērc līgavai jaunu skapi – šādu citātu savukārt šonedēļ var veltīt tieslietu ministram Rasnačam, kurš izmantojis ministrijas transportu, lai steidzamības kārtā pie savas jaunās līgavas nogādātu savu skapi. Vai cik pateicīgs ir šis temats tviterjociņiem - Gints Knoks @Knoks metas aizstāvēt mačo ministru @Knoks

Ministram taisnība - ārkārtas situācija. Visi zina, ka skapji ir ļoti jūtīgi - ja ātri tos nepārvieto, tie nobeidzas.  Savukārt -

 

 

Patrick Bateman ‏@EsEsmuTuEsmuEs pieļauj, ka Rasnačs veda skapi no Ārlietu ministrijas, kur tas jau labu laiku vairs nebija nepieciešams.

Savukārt Sarmīti Kolāti bez visas ministra atvainošanās interesē sīkākas detaļas ‏@Sarmite_Kolate tā kā nesen Rasnačs bija nofočējis kreklus skapī, ko izgludinājis sievas vietā (to īpaši uzsverot). Pamatots ir jautājums - tas tad bija viņa, sievas vai līgavas skapis?

Bet vēl lielāks šoks ir radio kolēģim Aidim ‏@tomsons - tā ir, ka dzelteno presi nelasu, viņš sūkstās:

 

 

Tagad mēs zinām, ka ministrus var gāzt ar zemeņu torti, pumpu un arī ar skapi,  uzskaita Jānis Šipkovs @energodata, bet kas interesanti – tie, kas politikai tā tuvāk stāv – izņemot Daini Liepiņu, protams, saka – tas ir tāds sīkums, salīdzinot ar visu citu, kas notiek. Piemēram bijušais ministrs Roberts Ķīlis @centab3 praktiski nosauc Rasnaču par gnīdu. Nu gnīdas cienīgs gājiens. Mikriņš stundā padsmit latus maksā.

Arī jurists Edgars Pastars, kurš daudz apgrozījies valsts pārvaldē ‏@E_Pastars, vienlaikus sakot, ka nav pareizi attaisnot, ka citi arī tā dara, bet @DzintarsRasnacs skapja vešana ir smieklīgs sīkums, salīdzinot ar reālo praksi valsts pārvaldē.

Tātad tiešām sanāk gnīda, Roberta Ķīļa vārdiem sakot.

Pakaitināt tviterļaudis patīk arī Nilam Ušakovam, kurš ik nedēļu apliecina ka Rīgā viss ir „priekš kaķiem”.  Te kaķi saņem rīdzinieka karti, te priecājas par vienas stundas biļetēm sabiedriskajā transportā, atskaitās par Nila labajiem darbiem utt. Kaķi paši par sevi jau nebūtu tik kaitinoši, ja vien viens no viņiem konsekventi neizpaustos krievu valodā.

 

 

 

 

Nila Rīgā ir ieviestas divas oficiālās valodas, secina Linda Medene @LindaMedene

Oficiāli gan tiek teikts, ka pavisam esot trīs valodas, kurā Rīgas domes un mēru reklamējošie sociālo tīklu konti komunicē – latviešu, krievu un angļu, bet šķiet angļuū valodu kaķi vēl nav apguvuši.

Savukārt Anna Ulla Rone ‏@AnnaUlla ātri sarēķina, ka Kuzja (5x7 = 35 pēc cilvēku gadi) izcili iemieso to Ušakova vēlētāju, kurš vēl līdz šai dienai nav iemācījies latviešu valodu.

Bet tas ir labi, ka mēs esam kritiski pret mūsu amatpersonu teikto un stāstīto un arī to, kā viņi sevi reklamē, neuztveram burtiski visu viņu teikto. Tad var sanākt kā Baltkrievijā – starptautisks un publisks striptīzs. Mēģinot iedvesmot savus pavalstniekus, Baltkrievijas prezidents Lukašenko, uzsverot tehnoloģiju nozīmību un produktivitāti nacionālajā ekonomikā, mudināja cilvēkus „mesties kailiem un strādāt, līdz sasvīduši”. Tas, protams, bija vairāk domāts tēlains izteiciens, taču ļaudis to uztvēra burtiski un sāka publicēt bildes, kurās redzami kaili strādājam pie datoriem, ar ofisa ekipējumu piesedzot intīmās zonas. Vispārēja jautrība sociālajos tīklos. Un, pameklējot attiecīgas mirkļabirkas angļu un krievu mēlē, šos daudzos šedevrus iespējams joprojām atrast, par laimi pēdējais Eiropas diktators tvitera cenzūrai klāt netiek. #раздеватьсяиработать #getnakedatwork

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti