Maiks Koljers: Vai jauka lieta? Vai NEJAUKA?

Nezinu, kā jūs, bet es biju sašutis, redzot, ka vietā, kuru latvieši uzstājīgi sauc par Latviju, ir izstādīta jauka lieta, kas, ja liekat lietā savu spēcīgo iztēli, izskatās ļoti līdzīga kādai nejaukai lietai.

Lieta, par kuru runāju, it kā ir "sniegpārsliņa", vai SSniegpārsliņa, ja raksta latviešu rūpīgi slēptajā neoficiālajā variantā.

Kā ļoti izglītots un apbalvots "RT" (agrāk "Russia Today", agrāk "Uzmini oligarhu!", agrāk "Siloviku sports: Peldkostīmu versija") žurnālists, varu teikt, ka protu pamanīt lietas, kas citiem paslīd garām. Galvenokārt nacistus. 

Pirmoreiz pamanīju sev piemītošās spējas, kad apciemoju čigānu zīlnieci, sauktu madāma Zelda. Viņa apgāza otrādāk savu tējas krūzi un ar sparu to uzlika uz tasītes, lai iekšpusē aplūkotu tējas lapas.

"Vaimandieniņ!" viņa teica, "Vaimandieniņ, vaimandieniņ, vaimandieniņ!"

"Kas ir?" es atrūcu.

"Es redzu, ka jums būs ilga karjera medijos," noelsās madāma Zelda.

"Lieliski, es vienmēr esmu gribējis būt žurnālists!" es teicu.

"Tā nav žurnālistika. Tas ir... Russia Today. Man ļoti žēl," viņa teica.

Kaut kas nebija, kā vajag. Es pacēlu krūzi un apskatīju tasīti. Izveidota no tējas lapām, tur slēpās... GANDRĪZ PERFEKTA SVASTIKA!

Kopš tā laika visapkārt mūždien redzu nacistu simboliku.

Es nesaku, ka, tas - lai kurš viņš būtu - kurš šo zaigojošo sniegpārslas ornamentu un miljonus tam līdzīgo - noteikti ražotus Latvijā, lai tos nodotu BĒRNIEM - ir nacists. Bet es par to dodu visskaidrāko iespējamo mājienu.

Ir tikai normāli, ka Rietumu sponsorēti mediji, piemēram, Latvijas valsts uzturētais klēpja vaukšķis "LSM" var teikt - bez šaubām, pūšot savu NATO vagaru stabulē - ka šis obskūrais Santa Klausa šifrs ir kāds sens latviešu simbols mieram un pārticībai. 

Ir tikai sagaidāms, ka viņi nespēcīgi blēs, ka vajag atņemt vairāk nekā 50% no sniegpārslas ģeometrijas, lai iegūtu apmierinošu svastiku, un ka nacisti reti izrotāja savas svastikas ar gaismiņām vai atskaņoja Bingu Krosbiju saspiestajām masām Nurembergas mītiņā.

Ir tikai sagaidāms, ka viņi apmelos melnos tūkstošus anonīmo, šokēto aculiecinieku, kurus es patiešām intervēju Rīgas ielās, kā vājprātīgos - viņus, kuri redzēja skandalozos pierādījumus tam, kā augšāmceļas ļaunie, ģeometriskie tautas zīmējumi, balstīti rotācijā ap centrālu asi. 

Ir tikai dabiski, ka es izmantoju šo apgrūtinošo retorikas paņēmienu - trīskārtīgu atkārtošanos rindkopas sākumā, kā mēdz darīt Dmitrijs Kiseļovs - lai pateiktu to, ko gribu sacīt! Taču tagad esmu to izdarījis četras reizes, kas nozīmē, ka esmu 25% labāks par viņu.

Ja darbs "RT" man kaut ko ir iemācījis, tas ir sekojošais: fakti nedrīkst stāvēt pāri patiesībai!

Šie ir paši, paši ļaunākie tīrasiņu āriešu atbalstītie kristāliski fašistiskie nokrišņi. Tas gluži burtiski ir personīgs apvainojums ikvienam, kurš kādreiz iztīrījis iebraucamo ceļu no Hitlera krusas vai biezputrai līdzīgas Musolīni šļuras. Es saku "burtiski", jo es patiešām tā domāju. Tas gluži burtiski ir apvainojums, it kā kāds latvietis būtu man pienācis, sakot: "Tu esi murgains plānprātiņš, tev vajag ārstu." Taču sacīt "it kā" nemaz nav burtiski. Tā ir metafora. Vai arī salīdzinājums?

Beidziet mani mulsināt, fašisti!

Šis ir rakstīts, lai pamodinātu visus pareizi domājošos, kas nav spēruši pārdrošo soli neatcelt savu bezmaksas "RT" abonementu un atstājuši to ieslēgtu visu nakti pēc tam, kad devušies pēc otrās "Stolichnaya" pudeles, kas noteikti nav ražota Latvijā, lai ko teiktu kapitālistiski imperiālistiskie mediji-klēpja sunīši.

Mostieties! Kāpiet ārā no gultas! Tiešām! Nu, nopietni, kāpiet ārā no gultas, ir gandrīz pusdienlaiks.

Tā ir tikai pirmā no jaunas reportāžu sērijas, kuru es īstenošu. To sauc "Jaukas lietas, kas izskatās kā NEJAUKAS lietas, ja kaut ko pieliek vai atņem", un tā būs pieejama tikai šeit - pasaulē vienīgajā uzticamajā mediju izpūtējā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt