Horvātu futbolists Vida un treneris Vukojevičs uzvaru pār Krieviju velta Ukrainai

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) vētīs Horvātijas futbola izlases aizsarga Domagaja Vidas un komandas trenera Ogņena Vukojeviča uzvedību pēc ceturtdaļfināla spēles, kurā tika uzvarēta Krievija, informē TASS.

Pēc sestdienas uzvaras Vida ģērbtuvēs izkliedzis “Slava Ukrainai”, bet Vukojevičs saka, ka šī uzvara ir par “Dynamo” un Ukrainu.

Vukojevičs spēlējis Kijevas “Dynamo” laikā no 2008. līdz 2015. gadam, bet Vida – laikā no 2013. līdz 2018. gadam.

Tiesa gan, FIFA pagaidām, kamēr nav izanalizēta visa situācija un izskatīti pierādījumi, šo situāciju, kas tik ļoti satraukusi Krieviju, nekomentē.

Jau ziņots, ka sestdien ceturtdaļfināla spēlē Horvātijas futbola valstsvienība uzvarēja mājinieci Krieviju. Pēc pagarinājuma rezultāts spēlē bija neizšķirts 2:2, tādēļ uzvarētāja noteikšanā par izšķirošiem kļuva 11 metru sitieni, kuros ar 4:3 pārāka bija Horvātijas izlase.