Rīgas «Dinamo» negūst vārtus un zaudē KHL līderiem Maskavas CSKA

Rīgas "Dinamo" otrdien viesos Krievijā ar 0:3 zaudēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) līdervienībai Maskavas CSKA, liecina rīkotāju informācija. Pirmo reizi pēdējās astoņās spēlēs "Dinamo" hokejisti palika bez punktu guvuma un pirmoreiz kopš novembra neguva nevienus vārtus.

Laukuma saimnieki katrā trešdaļā iemeta vienus vārtus un bija situācijas noteicēji, lai gan arī "Dinamo" dažkārt uzbrukumā spēja radīt bīstamas situācijas.

CSKA cīņas sākumā vairāk kontrolēja ripu un nereti pārbaudīja viesu vārtsarga Džefa Delorjē modrību, taču ilgos uzbrukumos neaizrāvās, un abas komandas darbojās visai piesardzīgi. "Dinamo" centieni uzbrukumā lielus draudus mājinieku vārtiem neradīja, bet neveiksmīga darbība savā zonā ļāva pretiniekiem astoņas minūtes pirms pārtraukuma izvirzīties vadībā. Pēc Ondržeja Nemeca patāla metiena ripa vārtu priekšā skāra Sergeju Andronovu un trāpīja Delorjē starp kājsargiem. Pēdējā CSKA uzbrukumā pirms pārtraukuma ripa pēc Ņikitas Zaiceva metiena un vairākiem rikošetiem vēl trāpīja pa vārtu stabiņu, taču atlēca laukumā.

Bīstamākas situācijas pie Staņislava Gaļimova vārtiem "Dinamo" spēja izveidot otrajā trešdaļā, tomēr laukuma saimnieki pretuzbrukumā rezultātu divkāršoja. Maksims Mamins cīņā ar aizsargu meta ar nūjas neērto pusi un Delorjē nespēja glābt. Izredzes vērst stāvokli par labu viesiem krasi saruka pēdējā perioda 4. minūtē, kad Igors Grigorenko no aizvārtes piespēlēja vārtu priekšā, kur Simons Hjalmarsons ar zibenīgu metienu netraucēts trāpīja zem pārliktņa. Trešdaļas vidū "Dinamo" labas iespējas bija Miķelim Rēdliham un Laurim Dārziņam, taču Gaļimovs palika nepārspēts.

Hokeja zinātājs Aivars Zaharovs par Rīgas "Dinamo" spēli pret CSKA
00:00 / 00:55
Lejuplādēt

Izbraukumu "Dinamo" pabeigs ceturtdien Čerepovecā pret "Severstaļ", savukārt pēc atgriešanās Rīgā komanda gatavosies regulārās sezonas pēdējo piecu mājas spēļu sērijai.

No Rietumu konferences pirmā astoņnieka Rīgas "Dinamo" 11 spēles pirms regulārās sezonas beigām šķir divi punkti.