LSM infografika: Četri soda apļi neatstāj Rastorgujevam cerības pasaules čempionāta sprintā

Neveiksmes šaušanā Andrejam Rastorgujevam turpinājās sestdien pasaules čempionātā Austrijā, kur Latvijas biatlona līderis slēpoja četrus soda apļus un ierindojās 57.vietā pasaules čempionātā 10 kilometru sprinta distancē, liecina rīkotāju informācija. Aiz labākajiem 80 palika Ilmārs Bricis un Aleksandrs Patrijuks.

Par pasaules čempionu pirmo reizi kļuva vācietis Benedikts Dolls, kurš finišu sasniedza pēc 23 minūtēm un 27,4 sekundēm. Nekļūdīgi šāva arī sudrabu nopelnījušais norvēģis Johaness Tinje Boe, kurš uzvarētājam zaudēja tikai 0,7 sekundes.

Savukārt Pasaules kausa sezonas līderis francūzis Martēns Furkads pa reizei kļūdījās katrā šautuvē un šoreiz samierinājās ar bronzas godalgu 23,1 sekundi aiz uzvarētāja.

Rastorgujevs jau pirmajā ugunslīnijā atstāja trīs neskartus mērķus un pēc soda apļiem nonāca tuvāk rezultātu tabulas beigu galam. Pēc šaušanas stāvus, kur Andrejs netrāpīja vienā mērķī, izdevās pakāpties augstāk un pietuvoties sestajam desmitam. Finišā Latvijas izlases līderis no Dolla atpalika vairāk nekā divas minūtes (+2:07,8).

Abi pārējie Latvijas sportisti Ilmārs Bricis un Aleksandrs Patrijuks ieņēma attiecīgi 84. un 88.vietu 102 dalībnieku konkurencē. Veterāns Bricis pieļāva trīs kļūdas šaušanā, bet Patrijuks netrāpīja divos mērķos.

Pasaules čempionāta turpinājumā svētdien Hohfilcenē risināsies sacensības iedzīšanā, kur Latviju pārstāvēs Rastorgujevs un sieviešu konkurencē Baiba Bendika, kura piektdien sprintā noslēdza piekto desmitu.