Latvijā
Atrastus dokumentus nedrīkst publicēt sociālajos tīklos
Lai gan likums liek savus personu apliecinošos dokumentus rūpīgi sargāt, nereti cilvēki pasi vai ID karti tomēr pazaudē. Ko darīt cilvēkiem, kuri šādu dokumentu atrod uz ielas vai sabiedriskajā transportā? Vai ir pareizi dokumenta bildi publicēt sociālajos tīkos un tā meklēt saimnieku?
Daugavpilī remontē dzīvokļus cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem; LM neļauj viņus tur izmitināt
Deinstitucionalizācijas plāna ietvaros pērn, neskatoties uz vietējo iedzīvotāju iebildumiem, tika pieņemts lēmums Daugavpils vienā no mikrorajoniem pašvaldībai piederošos dzīvokļos izmitināt vairāku kategoriju iedzīvotājus ar garīga rakstura traucējumiem un jauniešus no patversmes, veidojot grupu dzīvokļus. Lai arī remontdarbi dzīvokļos Križu mikrorajonā jau sākti, izmitināt tajos personas ar garīga rakstura traucējumiem Labklājības ministrija pašvaldībai tomēr neļauj. Pašlaik pašvaldībā tiek apsvērti citi varianti dzīvokļu izmantošanai un vienlaikus arī deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai.
Atrasti 66 karā krituši karavīri, kuriem bija jādus kapsētā
Radinieki ticēja, ka karā kritušais brālis atdusas kapsētā. Bet izrādās, ka viņiem melots. Karavīru meklēšanas vienība “Leģenda” atradusi un ekshumējusi 66 karavīru pīšļus, kuri 74 gadus gulēja mežā Blīdenes pagastā, lai gan viņu vārdi lasāmi uz kapu kopiņām kapsētā. Paviršības vai neizdarības dēļ, kas pieļauta padomju laikos, kara rēta atkal uzplēsta nevienā vien ģimenē.
Pareizticīgie iet svētceļojumā uz Valguldes klosteri
Tūkstošiem cilvēku kājām mēro desmitiem kilometru, lai sasniegtu Valgundes klosteri Jelgavas rajonā. Ik gadu 17. augustā pareizticīgie dodas svētceļojumā, lai atzīmētu vienus no lielākajiem pareizticīgo svētkiem.
FKTK aicina «PNB bankas» klientus nesteigties uz banku jau 22.augustā
Garantēto atlīdzību izmaksu „PNB bankas” klientiem sāks ceturtdien, 22.augustā, 17. augustā informēja Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK). Tie, kam pašlaik ir pieejami citi iztikas līdzekļi, aicināti nesteigties uz banku jau pirmajā dienā, lai neveidotos garas rindas un vispirms varētu apkalpot tos, kam „PNB bankā” palikusi vienīgā nauda. Viņiem līdz ceturtdienai būs jāpaļaujas uz ģimenes atbalstu vai jālūdz palīdzība pašvaldības sociālajā dienestā.
Dziedošie policisti labdarības koncertos savāc 3000 eiro
Mazliet vairāk nekā 3000 eiro ir summa, ko šovasar nebijušā labdarības akcijā izdevies savākt dziedošajiem policistiem. Jau vēstīts par Valsts policijas darbinieku iniciatīvu rīkot koncertus Latvijas reģionos, lai vāktu naudu bērniem ar īpašām vajadzībām un raudzītu mainīt arī policistu kā soģu tēlu. Lai gan finansiāli nospraustos mērķus pirmajā labdarības akcijā pilnībā nav izdevies sasniegt, dziedošie policisti ir apņēmības pilni turpināt koncertus arī nākotnē.
Jau no nākamā mācību gada skolās un bērnudārzos varētu būt pieejami digitāli mācību līdzekļi
Jau no nākamā mācību gada skolās un bērnudārzos varētu būt pieejami digitāli mācību līdzekļi, informē Izglītības ministrijā. Pagaidām bērni pirmsskolas vecumā var pamatprasmju apgūšanai var izmantot internetā pieejamos rīkus. Viens no tādiem ir LSM digitālā platforma „Bērnistaba”, kas sniedz plašas iespējas bērniem mācīties lasīt, rakstīt un apgūt citas prasmes.  
Prezidents Levits Latvijas–Vācijas attiecības vērtē labvēlīgi
Valsts prezidents Egils Levits piektdien, 16.augustā, Berlīnē tikās ar Vācijas prezidentu Franku Valteru Šteinmeieru. Abas puses uzsvēra Latvijas–Vācijas attiecību labvēlību, kā arī abu prezidentu ciešo saikni ar otru valsti – Šteinmeiers gan kā ārlietu ministrs, gan kā prezidents līdz šim Latviju apmeklējis septiņas reizes, savukārt  Levitu ar Vāciju saista gan studiju laiks, gan darbs dažādās Vācijas federālajās zemēs, informēja prezidenta kanceleja.
Jau devīto gadu notiek Ekoskolu vasaras forums
Jau 9. gadu Latvijā notiek “Ekoskolu vasaras forums”. Šajā forumā pedagogi un skolēni, darbojoties kopā, apgūst, kā saglabāt dabas vērtības un mazināt klimata izmaiņas. Šogad ekoskolu foruma meistarklases, lekcijas un diskusijas notika Limbažos.  
Jaunākie
Interesanti