Jaunumi
VIDEO: Ko jaunieši domā par Eirovīziju? «16+» saruna «Eirovīzija salātos»
Lai noskaidrotu, ko jaunieši domā par gada krāšņāko dziesmu šovu Eirovīziju un vai šogad tas spējis piesaistīt viņu uzmanību, 14. maijā pulksten 19.00 jauniešu platformā "16+" sarunāsies šovu skatīšanās eksperts, reperis Prusax, "TikTok" satura veidotāja Ilze Dobele un dziesmu tulkotājs Deniss Demčenko, kurš būs sagatavojis pāris Eirovīzijas hitus savā īpašajā dziesmu izpildīšanas manierē. Kas zina, iespējams, pievienosies arī pagājušā gada Latvijas pārstāve Samanta Tīna.
Grupa «Citi zēni» neiekļūst Eirovīzijas finālā (papildināts)
2022. gadā Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēja grupa "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad", kas neiekļuva konkursa finālā. Pēdējo reizi Latvija finālā iekļuva 2016. gadā, kad mūsu valsti pārstāvēja Justs ar dziesmu "Heartbeat". Cīņu par uzvaru Eirovīzijā turpinās dalībnieki, kuri pārstāv Šveici, Armēniju, Islandi, Lietuvu, Portugāli, Norvēģiju, Grieķiju, Ukrainu, Moldovu, Nīderlandi.
Iesildies Eirovīzijai ar raidījumu par grupu «Citi zēni»
10. maijā pulksten 21.10 pirmo Eirovīzijas vakaru LTV iesāk ar raidījumu "Eirovīzija. Citi zēni". Pirms Eirovīzijas grupa devās īpašā promo koncerttūrē pa vairākām Eiropas valstīm, sniedzot priekšnesumus Londonā, Telavivā, Amsterdamā, Barselonā un Madridē. LTV filmēšanas komanda pievienojās grupai uz vienu no šiem koncertiem – raidījumā būs iespēja tuvāk iepazīt "Citus zēnus", kuri nepilnu divu gadu laikā sevi nopietni pieteikuši Latvijas popkultūrā.
«Puiši ir olimpiskā formā» – «Citi zēni» šovakar uz Eirovīzijas skatuves pārstāvēs Latviju
Otrdienas, 10. maija, vakarā Turīnā, Itālijā, notiks Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls, kurā ar otro kārtas numuru uzstāsies Latvijas pārstāvji – grupa “Citi zēni”. Kā šova rītā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja grupas menedžeris Jānis Kļaviņš – iepriekšējās dienas ģenerālmēģinājums bija veiksmīgs un “puiši ir olimpiskā formā”.
Vai Eirovīzijas uzvarētājs jau zināms? Ieskats prognozēs
Jau šovakar, 10. maijā, uz Eirovīzijas skatuves pirmajā pusfinālā uzstāsies mūsējie – grupa "Citi zēni". Kopā 2022. gada konkursā piedalās pārstāvji no 40 valstīm, kādas izredzes ir Latvijai? Vai uzvarētājs jau ir zināms bez konkursa? Ieskatāmies prognozēs par konkursa rezultātiem.