Jaunumi
«Eirovīzija» notiks ar skatītājiem klātienē
Nīderlandes laikraksts “Telegraaf” ziņo, ka valdība atļāvusi “Eirovīzijas” organizatoriem pasākuma ģenerālmēģinājumos, pusfinālos un finālā klātienē pulcēt līdz 3500 skatītājiem. Šāds lēmums pieņemts īstenojot projektu “Fieldlab”, kura laikā Nīderlandē Covid-19 pandēmijas laikā norisinās droši publiski pasākumi teātros un konferenču centros, kā arī futbola mači. Pasākumu laikā tiek veikta stingra uzraudzība un kontrole.
Toms Grēviņš: Samantas Tīnas neatlaidība ir viņas trumpis ceļā uz Eirovīziju
Dīdžejs un ilggadējs Eirovīzijas komentētājs Toms Grēviņš Eirovīzijai seko jau kopš 1998. gada. Viņš atceras, ka, skatoties savu pirmo Eirovīziju, bijis pārsteigts par to, cik tā ir interesanta – visa punktu došanas sistēma, arī tas, ka toreiz vēl katra valsts dziedājusi savā valodā. Eirovīzija ir transformējusies un mainījusies cauri gadiem, bet Grēviņš ir skeptisks, vai Eirovīzija spēs ātri adaptēties tagadējam laikam, jo pagājušajā gadā dziesmu konkurss nenotika.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt