Jaunumi
Zviedrijas Eirovīzijas dziesma – «Voices» par vienotību
Zviedriju Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu “Voices” pārstāvēs Kongo izcelsmes dziedātājs Tousins Maikls Čiza (Tousin Michael Chiza) ar skatuves vārdu Tusse, kurš ieguvis popularitāti, pateicoties savai dalībai TV dziedāšanas konkursos (“Sweden’s Got Talent” un uzvarējis “Swedish Idol 2019”).
Tests: Ko tu zini par Ziemeļvalstu panākumiem Eirovīzijā?
Mēdz sacīt, ka mūzikai piemīt dziedējošs spēks, bet radošums un pozitīvas emocijas stiprina imunitāti. Gan viens gan otrs mums šobrīd ļoti noderētu. Pēc nepilna mēnēša Nīderlandes pilsētā Roterdamā notiks 65. ikgadējais Eirovīzijas dziesmu konkurss un Nīderlandē tas notiks jau 5.reizi. Jāatzīst, ka Eirovīzijas dziesmu konkursā tieši Ziemeļvalstis guvušas lieliskus panākumus. Ko Tu zini par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu panākumiems Eirovīzijas dziesmu konkursa?
Paziņojums par privātumu telebalsošanai Eirovīzijā
Turpmākā informācija ir paredzēta tam, lai Jums kā Eirovīzijas dziesmu konkursa telebalsošanas (Telebalsošana) dalībniekam sniegtu pārskatu par personas datiem, ko mēs par Jums vācam un apstrādājam, kad Jūs balsojat pa tālruni, un par Jūsu personas datu aizsardzības tiesībām.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt