Jaunumi
Samantas Tīnas stāsts: Mani zākāja, bet es taču gribēju tikai dziedāt
“Es vienmēr esmu bijusi citādāka,” saka Samanta Tīna. Par to dziedātāju apsaukāja skolā, pēc TV šova, un arī tagad viņai nereti nākas uzklausīt pārmetumus. Tas Samantā Tīnā ir radījis agresiju un dusmas, ar ko viņa mācās tikt galā, ejot sevis pieņemšanas ceļu. “Pašvērtējums ir pats svarīgākais. Ja ir ļoti zems pašvērtējums, loģiski, ka tu sevi neapzinies tādā resursā, kāds tev ir dots. Tu sev šo resursu esi pazeminājis. Jāsaprot, ka tava atšķirība ir tava īpatnība, unikalitāte,” pārliecināta ir Samanta Tīna.
Gatavojoties Eirovīzijai, klajā nāk video sērija ar spilgtu Latvijas sieviešu stāstiem
Gatavojoties dalībai 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kurā Latviju šogad pārstāvēs Samanta Tīna ar dziesmu “The Moon Is Rising”, Latvijas Televīzija sadarbībā ar portālu LSM šodien aizsāk video stāstu sēriju par spilgtām Latvijas sievietēm. Stāstu sēriju atklāj Samantas Tīnas stāsts par viņas pašas pieredzi, sastopoties ar sabiedrības nepieņemšanu un kritiku, un izaicinājumu pilno sevis mīlestības un pieņemšanas ceļu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt