Sports / Teniss
Gulbis vēlreiz Prāgā zaudē cīņā par «Challenger» sērijas turnīra ceturtdaļfinālu
Ernests Gulbis ceturtdien “Challenger” sērijas turnīrā Prāgā netika tālāk par trešo kārtu, kur divos setos ar 2-6, 1-6 atzina Krievijas tenisista Aslana Karaceva pārākumu, liecina organizatoru informācija. Abi tenisisti Čehijas galvaspilsētā tāda paša līmeņa turnīrā tikās arī pirms nedēļas, kad trešajā kārtā tāpat pārāks bija Karacjovs.
Ostapenko oficiāli atsaka dalību ASV atklātajā tenisa čempionātā
Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien oficiāli informēja organizatorus par lēmumu nepiedalīties ASV atklātajā čempionātā, kas sāksies augusta pēdējā dienā. Par atteikuma iemeslu Ostapenko norādīja izmaiņas savos plānos, vēstīja aģentūra AP.
Gulbis ar uzvaru sāk otro «Challenger» sērijas tenisa turnīru Prāgā
Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis pirmdien izcīnīja uzvaru Prāgas "Challenger" sērijas turnīra pirmajā spēlē. Gulbis, kurš ATP rangā atrodams 158.vietā un turnīrā izlikts ar astoto numuru, otrās kārtas spēlē ar 6-2, 2-6, 6-4 pārspēja zviedru Ēliasu Imeru, kurš reitingā ir 187.pozīcijā.
ASV atklātā čempionāta drošības «burbulī» divi tenisisti nonāk karantīnā
Argentīnietim Gido Peljam un Bolīvijas tenisistam Igo Deljenam draud palikšana ārpus ASV atklātā čempionāta dalībnieku skaita, jo pirms "Grand Slam" turnīra Ņujorkā izveidotajā drošības "burbulī" viņu trenerim konstatēja pozitīvas Covid-19 analīzes, tādēļ abus spēlētājus ievietoja karantīnā.
Gulbis atgriežas tenisā ar uzvaru Prāgā
Latvijas tenisists Ernests Gulbis otrdien Prāgas “Challenger” sērijas turnīra otrās kārtas cīņā ar 7-5, 5-7, 6-4  uzvarēja Čehijas tenisistu Endrū Polsonu, liecina organizatoru informācija.
Tenisa savienības ģenerālsekretārs Zasjadko: Tiesnesim ir jāzina lamuvārdi visās valodās
Tikai pirms dažām nedēļām Kārli Lejnieku Latvijas Tenisa savienības (LTS) ģenerālsekretāra amatā nomainīja Konstantīns Zasjadko. Bērnībā vispirms viņš pateicis tenisam nē. Tomēr nu jau 30 gadi veltīti šim sporta veidam. Pirms 14 gadiem Vimbldonas turnīra viņš bija līnijtiesnesis, jau 17 gadus ir starptautiskais arbitrs, sudraba nozīmītes īpašnieks. Vairāk par jauno ģenerālsekretāru Latvijas Radio raidījumā “Piespēle”.
Igaunijas tenisisti uzvar Latviju
(papildināts)
Igaunijas tenisisti uzvar Latviju (papildināts)
Latvijas tenisisti ceturtdien ar mainīgām sekmēm turpināja dalību Tallinā notiekošajā "Merks Cup" izcīņā starp Igaunijas un Latvijas izlasēm, ar 6-5 uzvarēja Igaunija.
(papildinā...
Gulbis nodrošina Latvijai vadību pēc pirmās dienas mačsacīkstē pret Igaunijas tenisistiem (papildināts)
Jaunais talants Kārlis Ozoliņš trešdien guva uzvaru pirmajā spēlē Latvijas-Igaunijas mačsacīkstē, kas uz divām dienām Tallinā pulcējusi abu valstu spēcīgākos tenisistus vīriešu un sieviešu konkurencē. Ne tik veiksmīgi turnīrs sākās zaudējumu piedzīvojušajai Anastasijai Sevastovai, bet vadību mačā Latvijai atguva Ernests Gulbis un Kārlis Ozoliņš ar uzvaru dubultspēlē. Tiesa, nākamajā vienspēlē Aļona Ostapenko zaudēja un rezultāts mačā kļuva neizšķirts, bet Gulbis vienspēlēs Latviju vēlreiz izvirzīja vadībā.