Sports / Teniss
Arī Sevastova nepārvar «French Open» pirmo kārtu
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova otrdien ar 3-6, 3-6 piekāpās ASV sportistei Dženiferai Breidijai, nespējot pārvarēt Francijas atklātā čempionāta pirmo kārtu, liecina organizatoru informācija.
Vismane uzvar Starptautiskās Tenisa federācijas turnīrā Liepājā
Latvijas tenisiste Daniela Vismane svētdien izcīnīja uzvaru Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Liepājas W-25 sērijas vienspēļu turnīrā. Organizatoru ielūgumu saņēmusī Vismane (WTA 488.) finālmačā ar rezultātu 6-4, 6-4 pārspēja norvēģieti Malēni Helgē (541.)
Latvijas tenisistēm Francijas atklātajā čempionātā pretiniekos ielozē spēcīgas amerikānietes
Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova ceturtdien izlozē uzzināja pretinieces Francijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā, kur abām Latvijas tenisistēm būs jāspēlē pret pasaules rangā TOP 15 ierindotām amerikānietēm. Ostapenko sezonas otro "Grand Slam" turnīru sāks pret Sofiju Keninu, savukārt Sevastovas pretiniece būs Dženifera Breidija, liecina organizatoru informācija.
Ostapenko neizmanto mačbumbas, Romā zaudē TOP 10 tenisistei Plīškovai cīņā par pusfinālu
Latvijas spēlētāja Aļona Ostapenko piektdien Itālijā trīs setu mačā zaudēja ceturtdaļfinālā un netika Romas turnīra četru spēcīgāko dalībnieču vidū, liecina Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) informācija. Ostapenko ar 6-4, 5-7, 6-7 (1-7) piekāpās pasaules devītajai raketei čehietei Karolīnai Plīškovai, kura ceļā uz uzvaru pēdējā setā atspēlēja trīs mačbumbas.