Sports / Peldēšana
Talantīgā Maļuka noslēdz Latvijas peldētāju startu Eiropas čempionātā
Jaunākā Latvijas izlases peldētāja Ieva Maļuka ceturtdien Eiropas čempionāta noslēgumā Skotijā 400 metru brīvā stila distancē finišēja pēdējā 31.vietā priekšsacīkstēs un uz tikšanu pusfinālā nepretendēja, liecina organizatoru informācija. Kontinenta meistarsacīkstēs nevienam Latvijas peldētājam neizdevās nodrošināt dalību pusfinālā. 
Peldēšanas rekordistes Maļukas mamma: Jau bērnībā meitai bija dotības sajust ūdeni
Latvijas peldēšanas rekordistei Ievai Maļukai jau bērnībā bijušas labas peldēšanas prasmes un dotības “no augšas”, bet ar to vien nepietiek, lai tiktu uz olimpiskajām spēlēm. Ar katru gadu slodze pieaug un, lai pieaugtu arī rezultāti, jāturpina apzinīgi trenēties, atklāj viņas mamma, Latvijas modernās pieccīņas sportiste un trenere Jeļena Maļuka.
Peldētāja Maļuka turpina labot Latvijas rekordus
Talantīgā Latvijas peldētāja Ieva Maļuka svētdien Rīgā Ziemeļvalstu jaunatnes čempionāta ietvaros uzstādīja jaunu valsts rekordu 200 metru distances kompleksajā peldējumā.
Peldētājai Ņikitinai ar Latvijas rekordu nepietiek Eiropas čempionāta pusfinālam
Latvijas peldētāja Gabriela Ņikitina ceturtdien Kopenhāgenā laboja Latvijas rekordu 50 metru tauriņstila distancē, tomēr Eiropas čempionātā īsajā baseinā ar to nepietika iekļūšanai pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Ņikitina ieguva 22.vietu, un viņas rezultātā liekas 0,35 sekundes liedza tikt 16 pusfinālistu vidū.
Latvijas peldētāji netiek tuvu pusfinālistiem Eiropas čempionātā
Nikolajs Maskaļenko un Daniils Bobrovs trešdien Kopenhāgenā ieņēma vietas piektajā desmitā 50 metru brasa distancē un Eiropas čempionātā 25 metru baseinā abi Latvijas peldētāji bija tālu no iekļūšanas pusfinālā, liecina rīkotāju informācija.
Peldētājs Maskaļenko pēc savainojumiem gatavs pārbaudījumam Eiropas čempionātā
Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā trešdien sāksies Eiropas čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā, kur Latviju pārstāvēs trīs sportisti. Divās brasa distancēs startēs Nikolajs Maskaļenko, kuru iepriekš gan vajājušas dažādas traumas, tomēr kontinenta meistarsacīkstēm viņš ir gatavojies pietiekami profesionāli.
Latvijas peldētāji pasaules čempionātā izcīna 15.vietu jauktajā stafetē

Latvijas peldētāju kvartets - Kristīna Šteina, Daniils Bobrovs, Nikolajs Maskaļenko un Gabriela Ņikitina - jauktajā kompleksajā 4x100 metru stafetē trešdien pasaules čempionātā Budapeštā izcīnīja 15.vietu, ar ko gan bija par maz fināla sasniegšanai, liecina rīkotāju informācija. Pasaules rekordu priekšsacīkstēs laboja ASV peldētāji.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt