Sports / Peldēšana
Peldētāja Ņikitina ieņem 8.vietu Pasaules kausa posma distancē

Latvijas peldētāja Gabriela Ņikitina sestdien Katarā Pasaules kausa posmā 25 metru baseinā ieņēma astoto vietu 50 metru distancē uz muguras, bet 50 metros brīvajā stilā viņa palika pirmā aiz fināla svītras. Finālsacensībās Ņikitina 50 metru distanci uz muguras finišēja pēc 29,96 sekundēm, kas bija sliktākais rezultāts starp astoņām peldētājām.

Situāciju Peldēšanas federācijā neuzlabo arī divu minūšu kopsapulce

No amata atceltā Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) prezidenta Kaspara Pones sasauktā biedru ārkārtas sapulce pirmdien beidzās divas minūtes pēc izsludinātā sākuma laika. Kopsapulces sākums bija paredzēts plkst.12, tomēr jau 12.02 tā tika slēgta. Pone klātesošajiem sacīja, ka kopsapulce kvoruma trūkuma dēļ nav lemttiesīga, līdz ar to tā tiek slēgta.

Ar dažādiem kavēkļiem Pone faktiski saglabā ietekmi Peldēšanas federācijā

Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) biedri pirms pāris nedēļām kopsapulcē atstādināja no amata savu prezidentu Kasparu Poni, kurš, nevēloties samierināties ar federācijas biedru gribas izpausmi, veicis vairākas darbības, kas formāli viņam joprojām ļauj saglabāt LPF vadītāja posteni. Kamēr LPF ārkārtas sapulces lēmums nebūs reģistrēts Uzņēmumu reģistrā (UR), Pone var uzskatīt sevi par peldēšanas federācijas vadītāju.

Latvijas Peldēšanas federācijas biedri aizvien neziņā par Pones gaitām Rio

Piektdien ārkārtas biedru sapulcē ievēlētais Latvijas Peldēšanas federācijas valdes priekšsēdētājs Aivars Platonovs sarunā ar “Latvijas Radio” norādīja, ka martā atkal būs jaunas vēlēšanas un tiks lemts par jauna federācijas prezidenta iecelšanu. Viņš pat sevi šim amatam nevirzīs, uzskatot, ka vairāk ir izpildvaras pārstāvis, ne persona, kas varētu risināt politiskos jautājumus. Zīmīgi, ka federācijas biedri līdz šim nav saņēmuši informāciju, kādas svarīgas lietas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs darījis līdzšinējais federācijas prezidents Kaspars Pone.

Nemierā ar Krievijas pielaišanu Rio spēlēm atkāpjas starptautiskās peldēšanas antidopinga pārraugi

Gandrīz puse Starptautiskās Ūdens sporta federācijas (FINA) dopinga kontroles pārraudzības padomes locekļu atkāpās no amata pēc FINA vadības atteikuma sekot viņu ieteikumiem, izvērtējot Krievijas peldētāju tiesības startēt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, svētdien vēstīja aģentūra TASS. Darbu astoņu personu padomē neturpinās arī tās līdzšinējais vadītājs profesors Endrjū Paips.

Sponsori atsakās no sadarbības ar melos pieķerto ASV peldētāju Lohti

“Speedo”, “Polo Ralph Lauren”, “Gentle Hair Removal” un matraču ražotājs “Airwaeve” paziņojuši, ka lauž līgumu ar melos pieķerto ASV daudzkārtējo olimpisko čempionu, peldētāju Raienu Lohti. Līdz ar to peldētāja miljonos lēšamie ienākumi var strauji sarukt.

Peldētājs Felpss no Rio atvadās ar karjerā 23. olimpisko zeltu

Maikls Felpss nepalika bez zelta medaļas Riodežaneiro olimpisko spēļu pēdējā peldēšanas sacensību dienā, papildinot savu dārgmetālu krājumu ar 23. olimpisko zelta medaļu, liecina organizatoru informācija. Felpss sestdien ASV kvarteta sastāvā kļuva par čempionu 4x100 metru kompleksajā stafetē un jau iepriekš apgalvoja, ka tas ir viņa pēdējais olimpiskais starts.

Latvijas peldētājiem pēc olimpiskā starta gluži pretējas emocijas

Latvijas peldētāji Uvis Kalniņš un Aļona Ribakova trešdien Riodežaneiro olimpisko spēļu sacensībās ierindojās apmēram vienādās vietās, tomēr sportistu emocijas priekšsacīkšu noslēgumā bija gluži pretējas. Latvijas rekordu labojusī Ribakova Latvijas Televīzijā priecājās par sasniegto, savukārt Kalniņš atzina, ka būtu vēlējies no sevis sagaidīt vairāk.

Peldētāja Ribakova par jaunu Latvijas rekordu saņems 25 eiro

Par savu sniegumu Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, kur latviete Aļona Ribakova trešdien uzstādīja jaunu Latvijas rekordu, Latvijas peldēšanas federācija viņai maksās vien 25 eiro, LTV Olimpisko spēļu studijā atklāja Aļonas treneris Germans Jakubovskis.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt