Sports / Peldēšana
Peldbaseinu atvēršana Rīgā sokas grūtāk nekā reģionos
Pēc valdībā 12. maijā pieņemtajiem lēmumiem par ārkārtējās situācijas noteikumu atvieglojumiem ļauts arī atvērt peldbaseinus, tomēr Rīgā ar to sokas daudz grūtāk nekā reģionos. Lielākā daļa baseinu Rīgā ir pašvaldības pakļautībā un tiem ir vissarežģītāk atsākt darbu.
Latvijas Peldēšanas federācija sacensību sezonu pandēmijas dēļ jau norakstījusi
Pēc divu mēnešu pauzes otrdien, 12.maijā, durvis varēs vērt sporta objekti telpās, kas pandēmijas dēļ ir slēgti kopš marta vidus. Tehniski darbu drīkstēs sākt arī peldbaseini, tomēr Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) valdes priekšsēdētājs Aivars Platonovs sarunā ar Latvijas Radio atzina, ka uz sacensību atsākšanu līdz sezonas beigām federācijā vairs necer.
Favorīti jaunie Zemgales peldētāji izcīna Novadu ceļojošo kausu
Latvijas Novadu ceļojošo kausu peldēšanā nedēļas nogalē Ventspilī jau 29.reizi izcīnīja Zemgales komanda, ko pārstāvēja Jelgavas specializētās peldēšanas skola. Tradiconālās sacensības risinājās jau 30. reizi, bet līdz šim tikai vienreiz Zemgale nav bijusi uzvarētāju godā.
Peldētājai Maļukai pirms olimpiādes jātrenējas pārpildītā peldceliņā
Ievai Maļukai ir 16 gadi, Latvijas rekordus viņa labojusi 30 reizes, šobrīd viņai pieder rekords sešās dažādās peldēšanas distancēs. Viņa ir viena no reālākajām kandidātēm dalībai Tokijas olimpiskajās spēlēs, bet viņas potenciāls nākotnē var pacelt Latvijas peldēšanas sportu jaunā līmenī.
Maļuka «īsajā» Eiropas čempionātā vairāk gatavosies sezonas turpinājumam
Eiropas čempionātā peldēšanā 25 metru baseinā Latviju šonedēļ Glāzgovā pārstāvēs trīs sportisti, viņu vidū arī Ieva Maļuka, kura startēs septiņās disciplīnās. Līdzās 30 reizes Latvijas rekordus labojušajai Maļukai meistarsacīkstēs peldēs arī olimpisko spēļu dalībniece Gabriela Ņikitina un Arina Baikova.
Starptautiskā programmā tikusī peldētāja Baikova visu velta olimpiskajam mērķim
Latvijas peldētājus decembra pirmajā nedēļā gaida gan starts Eiropas čempionātā 25 metru baseinā, gan Novadu kausa izcīņā, kas risināsies Ventspilī. Eiropas čempionātā Glāzgovā dalībnieku vidū būs arī jūrmalniece Arina Baikova, kura ar olimpisku mērķi meistarību kaldina starptautiskā programmā Krievijas pilsētā Kazaņā.
Peldētāja Maļuka Latvijas junioru čempionātā labo vecāko valsts rekordu
Latvijas jaunā peldētāja Ieva Maļuka piektdien Jelgavā Latvijas junioru čempionātā laboja valsts rekordu 200 metros tauriņstilā īsajā jeb 25 metru baseinā. Maļuka distanci nopeldēja divās minūtēs un 16,85 sekundēs, pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu sākumā Vikas Jurisones sasniegto rezultātu pārspējot par 1,63 sekundēm.
Peldētāju Maļuku sekundes simtdaļa šķir no pusfināla pasaules junioru čempionātā
Ieva Maļuka ceturtdien, 22.augustā Budapeštā pasaules junioru čempionātā peldēšanā dalīja 17.vietu priekšsacīkstēs 50 metru tauriņstila distancē, saglabājot gan vismaz teorētiskas cerības startēt pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Pusfināla rezervistes statusu ar iegūtu 17.vietu nopelnīja arī Arina Sisojeva 100 metros brasā.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt