Sports / Biatlons
Kuzmina un Furkads nenoķerami iedzīšanā
(papildināts)
Kuzmina un Furkads nenoķerami iedzīšanā (papildināts)
Slovākijas biatloniste Anastasija Kuzmina trešdien Starptautiskās biatlona apvienības (IBU) Pasaules kausa izcīņas posmā Oberhofā iedzīšanas distancē nosargāja sprintā iegūto pirmo vietu, savukārt vīriešiem nepārspēts palika francūzis Martēns Furkads, liecina organizatoru informācija.
Latvijas biatlonisti Pasaules kausa posmā nekvalificējas iedzīšanai
Nestartējot Andrejam Rastorgujevam, nevienam Latvijas biatlonistam piektdien Oberhofā, Vācijā, 10 kilometru sprintā neizdevās kvalificēties startam iedzīšanā Pasaules kausa posmā. Labāko rezultātu Latvijas komandā sasniedza 74.vietu ieguvušais Oskars Muižnieks.
Biatloniste Kuzmina uzvar Pasaules kausa posmā sprintā, Bendika nestartē
Slovākijas biatloniste Anastasija Kuzmina ceturtdien Oberhofā, Vācijā, uzvarēja 7,5 kilometru sprintā Pasaules kausa posmā, liecina rīkotāju informācija. Baiba Bendika nestartēja, jo tāpat kā Latvijas spēcīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs gada sākumā Itālijā trenējas sezonas turpinājumam.
Pagalam neveiksmīgs izvērtās labākā Latvijas biatlonista Andreja Rastorgujeva starts Francijā notiekošajā Pasaules kausa trešā posma 15 kilometru masu starta distancē – viņš ierindojās vien 27. vietā 30 sportistu konkurencē, liecina organizatoru informācija. Andreju pievīla astoņas kļūdas šautuvēs.
Andrejs Rastorgujevs sestdien Francijā slēpoja trīs soda apļus un Pasaules kausa posmā 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās pakāpās uz 19.vietu, liecina organizatoru informācija. Otrs Latvijas biatlona pārstāvis sacīkstēs Oskars Muižnieks ieguva 35.vietu un pirmo reizi karjerā nopelnīja Pasaules kausa ieskaites punktus.
Biatlonistei Bendikai sezonā pirmajā iedzīšanā neizdodas tikt pie punktiem
Latvijas sieviešu biatlona līdere Baiba Bendika sestdien Francijā pirmo reizi Pasaules kausa sezonā startēja 10 kilometru iedzīšanas distancē, kur ieguva 42.vietu, liecina rīkotāju informācija. Vēl finiša taisnē Bendika cīnījās par vietu 40 labāko vidū, kas gan neizdevās, un pie kopvērtējuma punktiem latviete netika.
Bendika lietainā biatlona sprintā kvalificējas iedzīšanai Pasaules kausa posmā
Latvijas spēcīgākā biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Savojas Alpos finišēja 52.vietā 7,5 kilometru sprintā Pasaules kausa posmā, kur sacensību norisi ietekmēja lietus, liecina rīkotāju informācija. Pirmo reizi pēc sezonā notikušām trim sprinta sacensībām Bendika nopelnīja tiesības startēt iedzīšanā.
Latvijas biatlonisti Ilmārs Bricis, Oskars Muižnieks, Aleksandrs Patrijuks un Andrejs Rastorgujevs svētdien Austrijā notiekošajā Pasaules kausa otrajā posmā 4 x 7,5 kilometru stafetes sacensībās izcīnīja augsto desmito vietu, liecina organizatoru informācija. Šis ir labākais sasniegums Latvijas komandai pēdējo gadu laikā.
Latvijas spēcīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Hohfilcenē, Austrijā, ierindojās 23. vietā Pasaules kausa posmā 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās, kuru norisi sarežģīja pamatīgs sniegs un jūtams vējš. Pirmo reizi iedzīšanā tik augsta līmeņa sacensībās startējušais Oskars Muižnieks ieguva 52.vietu, liecina organizatoru informācija.
Biatloniste Bendika sprintā tālu no labākajām sniegotajā Hohfilcenē
Pamatīgas snigšanas ietekmētās sacensībās Latvijas sieviešu biatlona līdere Baiba Bendika piektdien Hohfilcenē, Austrijā, pēc trim kļūdām šaušanā finišēja 85.vietā 7,5 kilometru sprintā Pasaules kausa posmā un netika pie starta dienu vēlāk paredzētajā iedzīšanā, liecina rīkotāju informācija.

Andrejs Rastorgujevs sestdien Esterzundā, Zviedrijā, izcīnīja 8.vietu 10 kilometru sprintā sezonā pirmajā Pasaules kausa posmā, atkārtojot individuālajā distancē gūto panākumu, liecina rīkotāju informācija. Tādējādi posma abās sacensībās Latvijas spēcīgākais biatlonists finišēja labāko astoņniekā.

Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Esterzundā, Zviedrijā, savā vārdadienā izcīnīja 8.vietu 20 kilometru individuālajā distancē olimpiskās sezonas pirmajā Pasaules kausa posmā, liecina rīkotāju informācija. Ar divām kļūdām četrās šautuvēs Andrejs slēpoja gana ātri, lai sacensībās pabeigtu labāko desmitniekā.

Bendika biatlona Pasaules kausa sezonu sāk ar punktiem un vietu trešajā desmitā

Latvijas izlases biatloniste Baiba Bendika trešdien Esterzundā, Zviedrijā, ieguva 29.vietu 15 kilometru individuālajā distancē, ar ko olimpiskajā sezonā sākās individuālās sacensības pirmajā Pasaules kausa posmā, liecina rīkotāju informācija. Par iekļūšanu labāko 40 vidū Bendika nopelnīja ieskaites punktus sezonas kopvērtējumā.