Bendika lietainā biatlona sprintā kvalificējas iedzīšanai Pasaules kausa posmā

Latvijas spēcīgākā biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Savojas Alpos finišēja 52.vietā 7,5 kilometru sprintā Pasaules kausa posmā, kur sacensību norisi ietekmēja lietus, liecina rīkotāju informācija. Pirmo reizi pēc sezonā notikušām trim sprinta sacensībām Bendika nopelnīja tiesības startēt iedzīšanā.

Bendika šāva ar nevainojamu precizitāti, tomēr distancē nebija tik ātra, lai pacīnītos par Pasaules kausa kopvērtējuma punktiem, ko saņēma 40 ātrākās. Uzvarētājai Slovākijas biatlonistei Anastasijai Kuzminai latviete zaudēja nepilnas divarpus minūtes (+2:24,7).

Uzvarētāja finišēja pēc 20 minūtēm un 59,6 sekundēm, kas viņai ļāva par 33,9 sekundēm apsteigt otrās vietas ieguvēju vācieti Lauru Dālmeijeri, bet trešā bija Ukrainas pārstāve Vita Semerenko, kura Kuzminai zaudēja 41,4 sekundes. Visas trīs laureātes šaušanā bija perfektas.

Startēja 93 sportistes, no kurām 60 ātrākās varēs startēt iedzīšanā.

Pasaules kausa sezonas trešā posma turpinājumā piektdien sprintā startēs vīrieši, viņu vidū arī Andrejs Rastorgujevs, sestdien būs sacīkstes iedzīšanas distancēs, bet svētdien Anesī risināsies sezonā pirmās sacensības distancēs ar kopēju startu. Sacensību norisei varēs sekot LTV7 un replay.lv.