Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Andri Teikmani

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Miroslavu Mitrofanovu

Telefonintervija ar ZZS līderi Augustu Brigmani

ZZS prioritātes būs lauksaimniecība, vide, reģioni un sociālie jautājumi

Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), kuru 12.Saeimā pārstāvēs 21 deputāts, saglabāsies nemainīgs uzsvars uz tādiem jautājumiem kā lauksaimniecība, vide un reģioni, kā arī sociālā joma, tā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma” pirmdien sacīja līdzšinējais ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

„Mūsu uzsvars ir un paliks uz mūsu nemainīgajām vērtībām: lauksaimniecību, zemkopību, vides aizsardzību, zaļā tēma, sociālie jautājumi un nešaubīgi arī reģioni, to attīstība, pašvaldības. (..) Tās būs absolūti mūsu prioritātes,” sacīja Brigmanis

Tajā pašā laikā viņš pauda, ka partija ir spēcīga visās jomās: "Mums ir cilvēki, kuri ir gatavi strādāt visās jomās, bet mēs neejam ne ar kādiem dižiem ultimātiem vai kādiem saviem milzīgiem uzstādījumiem. Konstruktīvi strādāsim pie jaunās valdības veidošanas."

Jau ziņots, ka 12.Saeimas vēlēšanās ZZS ieguva 21 deputāta mandātu, kas ir par astoņiem mandātiem vairāk nekā iepriekšējā parlamenta sastāvā.

Vairāk nekā ZZS ieguva partija „Saskaņa” – 24 deputātu krēslus un „Vienotība” – 23. Savukārt Nacionālo apvienību Saeimā pārstāvēs 17 deputāti, Latvijas Reģionu apvienību - astoņi un „No sirds Latvijai” – septiņi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti