Dienas ziņas

Atklāta fotostāstu grāmata «Jelgavnieki 1918–2019»

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Bērnudārza teritorijā ar pneimatisko ieroci savainots vīrietis

Zolitūdes bērnudārza «Zelta atslēdziņa» teritorijā ar pneimatisko ieroci savainots vīrietis

Vakar Zolitūdes bērnudārza „Zelta atslēdziņa” teritorijā noticis nepatīkams incidents. Pēc Latvijas Radio rīcībā esošās informācijas, kāda bērna tētis guvis vieglu ievainojumu, iespējams, no pneimatiskā ieroča. Kā sacīja cietušais, viņš pats izsaucis policiju.

Negaidītā situācija ir notikusi pirmdienas vakarā. Atnākot pēc atvases uz bērnudārzu „Zelta atslēdziņa” Zolitūdē, Roberts Čerezovs sajuta nepatīkamu triecienu.

“Atnācu uz dārziņu pēc bērna, mēs ar sievu atnācām. Kaut kas trāpīja zodā. Dzirdēju šāviena skaņu, sāka nedaudz uzpampt, un vēlāk atradu vara lodīti. Sapratu, ka ar gaiseni, ar pneimatisko ieroci izšauts no kaimiņu daudzstāvenes. Jo līdzās neviena nebija, cilvēku ielā nebija… Policiju pats izsaucu, lai viņi visu fiksē… un šodien arī uzrakstīju policijai iesniegumu,” stāstīja Roberts Čerezovs.

Par spīti notikušajam, cietušais bērnu otrdien uz dārziņu atveda. Taču norādīja, lai bērnus uz to pusi, no kuras šāva, neved laukā.

Gita Gžibovska: Zolitūdes bērnudārza teritorijā sašauts vīrietisLinda Spundiņa

  Bērnudārza vadītāja Nataļja Staņiševska atzīst, ka šāds gadījums tiešām noticis. Kamēr notiek policijas izmeklēšana, vadītāja neko vairāk nedrīkstot sacīt.

  Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska apstiprināja, ka ar pneimatisko ieroci nodarīti viegli miesas bojājumi kādam vīrietim.

  “Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirknī ir reģistrēts gadījums saistībā ar šaušanu uz kādu cilvēku, un ir uzsākts kriminālprocess par huligānismu ar miesas bojājumu nodarīšanu. Policijas rīcībā esošā pašreizējā informācija liecina, ka ir cietis viens cilvēks.

  Iespējams, šauts ar pneimatisko ieroci. Šobrīd tiek skaidroti notikušā apstākļi, tāpēc plašāku informāciju nevarēsim sniegt,” informēja Gita Gžibovska.

  Par šādu noziegumu šāvēju var sodīt pat ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti