«Vienotība» vēlas atjaunot savas vērtības un saikni ar vēlētājiem

Partija „Vienotība” strādā pie savu vērtību atjaunošanas, lai atgūtu saiti ar partijas biedriem un vēlētājiem, aģentūrā LETA vēsta partijas vadītāja Arvila Ašeradena teikto pēc „Vienotības” domes sēdes. Politiķis Latvijas Radio apliecināja, ka partija sākusi darbu pie atjaunošanas procesa.

Politiskais spēks konstatējis problēmas ar partijas piedāvājumu, vērtību piedāvājumu, kā arī ar attiecībām organizācijā.

Arvils Ašeradens par "Vienotības" nākotniAnnija Petrova/LR

  „No tā mēs radījām programmu, kādā veidā strādāt tālāk. Un attiecībā uz vērtību piedāvājumu, mēs šodien saaicinājām partijas domes sēdi un analizējām to, kāds ir bijis vēsturiskais piedāvājums un kādam piedāvājumam vajadzētu būt turpmāk partijai „Vienotība” nākotnē," atklāj Ašeradens.

  "Un ar šo, jāsaka, mēs iesākam jaunu darbības sēriju, kurā mēs mēģinām politiku veidot nevis tādā veidā, ka to nosaka partijas līderi, bet gan veidot to kopā ar partijas biedriem no apakšas uz augšu, skaidri saprotot, kā viņi redz šīs partijas prioritātes, un tad nākamajā posmā mēs to saskaņosim arī ar to, kādā veidā to redz vēlētāji, gan izmantojot dažādas aptaujas, fokusgrupas, gan tieši uzrunājot auditoriju. Un mēs plānojam līdz šī gada beigām nodefinēt jauno partijas „Vienotība” programmu," norāda politiķis.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti