Vācijā notiks trešā vispasaules latviešu nometne «3x3»

Latviešu centrā "Bērzaine", Dienvidvācijas pilsētā Freiburgā, no šā gada 31. jūlija līdz 7. augustam notiks trešā pasaules latviešu ģimeņu nometne "3x3". Šoreiz par vadmotīvu izvēlēti dziesmas vārdi "Augsim lieli, augsim stipri, būsim sveiki, veseli", informēja latviešu centra "Bērzaine" pārstāvji.

Latviešu nometne "3x3" tiek rīkota visu vecumu latviešiem no visiem kontinentiem, lai padziļinātu un paplašinātu latviskās zināšanas, stiprinātu latviskas ģimenes, sekmētu latviskas draudzības un veicinātu latvisku kopības izjūtu. Nometni "3x3" Bērzainē šoreiz vadīs Egija un Ingus Krūmiņi kopā ar Leldi un Induli Bērziņiem.

Nometnes organizatori norādīja, ka dalībnieki visu nedēļu varēs strādāt, visdažādākajās ievirzēs kustinot un lustinot ne tikai prātu, bet arī ķermeni. Vakaros neizpaliks pasākumi visai ģimenei. Būs iepazīšanās vakars, ģimeņu stafetes, viktorīnas, ekskursijas, spēles. Katras dienas noslēgumā plānotas rotaļas un danči ar Ilgu Reiznieci, bet mazākajiem paredzēta pasaciņa.

Vispasaules latviešu nometne 3x3

"Esam lepni lektoru vidū redzēt Inesi un  Jāni Ati Krūmiņus, Austri Grasi un  Ievu Freinbergu, Ilgu Reiznieci, Daci Melbārdi, Gunu un Andri Grebjus, Mārtiņu un Sandru Sirmos, Lauru Vondu un Ivanu Milovu, Evu un Kārli Krūmiņus un citus pieredzes bagātus meistarus, kuri gatavi dalīties savā pieredzē un zināšanās," norādīja pasākuma rīkotāji.

Saietā aicinātas pieteikties kā ģimenes, tā individuāli dalībnieki no Vācijas, Centrāleiropas un visas pasaules. Par dalību nometnē paredzēta maksa, izņemot bērnus līdz 2 gadu vecumam. "3x3" Bērzainē notiek ar Latvijas Kultūras ministrijas, organizāciju "3x3 Latvija" un "Daugavas Vanagu" Vācijā, kā arī daudzu palīgu atbalstu.

"Bērzaine" 70 gadus pieder latviešu organizācijai "Daugavas Vanagi" Vācijā. "Bērzaines" senā viesu māja sākotnēji bija domāta kā latviešu kara invalīdu mītne, kas pakāpeniski pārvērtusies mūsdienīgā viesu namā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt