Triatlona sacensību dēļ Rīgā ierobežos satiksmi

Sacensību „Rīgas triatlons 2017” dēļ svētdien, 13. augustā, daudzviet būs ierobežota satiksme.

Laikā no pulksten 6.00 līdz 18.00 būs ierobežota satiksme Ķīpsalā, Vanšu tilta uzbrauktuvē un nobrauktuvē, kā arī uz paša tilta. Satiksme būs slēgta Balasta dambī. Pārvietošanos ierobežos Ķīpsalas ielā līdz Kaiju ielai, kā arī Citadeles, Pils un Muitas ielā.

Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis par satiksmes ierobežojumiem triatlona sacensību laikāLinda Bērze
  Savukārt no pulksten 7.00 līdz 16.00 būs ierobežota arī kuģošanas satiksme Āgenskalna līcī. Pār tiltu būs iespēja pārvietoties ar sabiedrisko transportu, taču pieturvieta „Ķīpsala” abos virzienos tiks pārcelta uz pamatbrauktuves.

  „Autovadītājiem jāņem vērā, ka sakarā ar triatlona sacensībām svētdien būs apgrūtināta pārvietošanās pār Vanšu tiltu, un pēc iespējas jāmēģina izmantot citi maršruti," saka Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

  "Sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās, ka būs arī izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos. Pirmkārt, visvairāk būs mainīti 9. trolejbusa maršruti un 13. autobusa maršruti sakarā ar to, ka būs slēgtas šīs uzbrauktuves un nobrauktuves Ķīpsalā. Bet 57. autobusa maršruts šajā dienā būs vispār slēgts. Tā kā jebkurā gadījumā mēs aicinām to ņemt vērā un laicīgi plānot savus maršrutus svētdien," norāda Vidauskis.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti