Starp Purvciemu un Vecmīlgrāvi kursēs 58.autobuss

Ieviests jauns sabiedriskā transporta maršruts Purvciems-Vecmīlgrāvis. Autobuss ar numuru 58 sāk kursēt šodien, 1.novembrī, un būs pieejams tikai darba dienās.

Šobrīd sabiedriskā transporta pasažieri patērē apmēram 50 minūtes, lai nokļūtu no Vecmīlgrāvja uz Brīvības gatvi, bet, izmantojot jauno maršrutu, tas aizņemšot uz pusi mazāk laika.

"Rīgas satiksmes" pārstāvis Viktors Zaķis stāsta, ka no Purvciema autobuss brauks pa Vaidavas ielu, Ieriķu ielu, Gustava Zemgala gatvi, Viestura prospektu, Mīlgrāvja ielu, Jaunciema gatvi, Emmas ielu, A.Dombrovska ielu, Baltāsbaznīcas ielu un Atlantijas ielu.

No Vecmīlgrāvja autobuss brauks pa Atlantijas ielu, Meldru ielu, Kreimeņu ielu, A.Dombrovska ielu, Emmas ielu, Jaunciema gatvi, Mīlgrāvja ielu, Viestura prospektu, Gustava Zemgala gatvi, Ieriķu ielu, Dzelzavas ielu un Vaidavas ielu.

Viktors Zaķis par jauno autobusa maršrrutu

  Bet 48.autobusa maršrutā No 1.novembra tiks ieviesta pieturvieta "Brīvības gatve" virzienā uz Sarkandaugavu. Tāpat būs izmaiņas 2. un 24.maršruta autobusa kustības sarakstos darba dienās.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti