Stājas spēkā jauni autobusu tarifi arī bijušajā Rīgas un Alūksnes rajonā

No 5.oktobra stājas spēkā jaunie autobusu tarifi arī bijušajā Rīgas un Alūksnes rajonā. Lielākoties tarifu vienādošanas dēļ brauciena maksa pieaugs par vidēji pieciem līdz divdesmit pieciem centiem, bet atsevišķos maršrutos, piemēram, no Rīgas uz Mārupi vai Ķekavu tā saglabāsies nemainīga.

"Ar pirmdienu, 5.oktobri, tiek mainīta tarifu politika vairākās teritorijās, maršrutos Pierīgā un bijušajā Alūksnes rajonā," stāsta Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš. "Tas skar tieši to teritoriju, ko apkalpo AS „CATA” un SIA „Sabiedriskais autobuss”. Rīgā brauciena cena, mērojot attālumu starp pirmajām pieturvietām, pieaugs par desmit centiem un izlīdzināsies līdz ar to ar pārējiem, kur jaunā tarifu politika jau ir spēkā. Tie būs 80 centi. Ja mēs skatāmies uz citām teritorijām, par pirmajām pieturvietām Siguldā, Krimuldā, Mālpilī, tad tur braukšanas maksa paliek nemainīga, tāda, kā tā jau šobrīd ir. Braucot tālāk par pirmajām pieturvietām, Rīgas apkaimē cena palielināsies, bet tas pieaugums būs limitēts līdz 20%. Rīga – Ādaži, tieši tas pats, pieaugums būs, bet pieaugums būs 15 centi."

Jau vēstīts, ka Bauskas, Tukuma un Aknīstes novadi bija pirmie, kuros ieviesti vienādotie vietējo maršrutu autobusu tarifi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti