Sprūdžs politikā neplāno atgriezties

Bijušais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs, kurš patlaban ir pievērsies uzņēmējdarbībai, politikā atgriezties neplāno.

Laiks, ko bijušais politiķis ir pavadījis ārpus politikas, nav garš - viņš demisionēja pagājušā gada 1.decembrī, lai gan par demisiju paziņoja augusta beigās. Lai gan pēdējo trīs gadu laikā viņš ir sapratis, ka nekad nevajag teikt "nekad", tomēr patlaban plānu atgriezties politikā viņam neesot, intervijā aģentūrai LETA atklāja Sprūdžs.

Tas gan nenozīmējot, ka viņš politikā notiekošajam vairs neseko līdzi - uzmanība tiekot pievērsta notikumiem, kuri viņu interesē.

Esot ministra amatā, viņam bijusi iespēja politiskā līmenī dot ieguldījumu valsts ekonomikas attīstībā, savukārt tagad ir iespēja to darīt, iesaistoties uzņēmējdarbībā, vienlaikus attīstot inženierzinātnes un radot par tām interesi arī jauniešos. "Turklāt man ir iespēja darīt to, kas man patīk un ko es gribu darīt," sacīja Sprūdžs. Viņš uzsver, ka patlaban tā esot viņa vieta, un to, kas notiks vēlāk, esot grūti prognozēt.

Jau ziņots, ka bijušais ministrs Cēsu pusē attīsta projektu, kas paredz pasaules maketa izveidi ar mini modelīšiem. Tas būs kā izklaides centrs ar izstādes funkcijām. Centru paredzēts atklāt šā gada 1.decembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti