Rīta Panorāma

Intervija ar Jāni Vanagu

Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar Intu Šabohu

Intervija ar Ievu Betkeri

Šonedēļ var saņemt advokātu bezmaksas konsultācijas, īpaša uzmanība - bērnu interešu aizsardzībai

No 13. līdz 17.martam vairāk kā 150 zvērināti advokāti un zvērinātu advokātu palīgi Advokatūras dienās iedzīvotājiem sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā, šogad īpaši veltot uzmanību bērnu interešu aizsardzībai.

Kā liecina Latvijas Zvērinātu advokātu padomes informācija, septiņu gadu laikā bezmaksas konsultācijas cilvēki visvairāk izmantotas ģimenes problēmu risināšanai. Īpaši sasāpējuši esot ar bērnu aprūpi saistītie jautājumi, kas kļūst arvien sarežģītāki.

Tāpēc šī gada konsultācijas veltītas bērnu tiesībām, lai iedrošinātu vecākus būt informētiem un vēl aktīvāk gādāt par savu bērnu interesēm.

Šogad bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 150 zvērināti advokāti un viņu palīgi. Visvairāk advokātu būs Rīgā, kā arī bezmaksas konsultācijas būs nodrošinātas vairāk nekā 20 apdzīvotās vietās, tostarp Bauskā, Alūksnē, Valmierā, Rēzeknē, Balvos, Saldū, Liepājā, Jūrmalā, Ādažos un citviet.

Zvērināti advokāti šajās dienās dienās sniegs arī bezmaksas konsultācijas vairākās ieslodzījuma vietās. Iedzīvotāji var vērsties ne tikai ģimenes un bērnu tiesību, bet arī mantojumu, parādsaistību, nekustamo īpašumu, darba tiesisko attiecību, administratīvo tiesību, krimināltiesību un citos jautājumos, atbilstoši advokāta specializācijas jomai.

Bezmaksas konsultācijām īpaši aicināti pieteikties tie iedzīvotāji, kam līdz šim nav bijusi iespēja saņemt advokātu juridisko palīdzību samaksas vai citu ierobežojumu dēļ.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti