Saeimā veidos «Kustības Par!» deputātu grupu

“Kustības Par!” biedri Saeimā izveidos patstāvīgu deputātu grupu, kas pārstāvēs kustības vērtības un mērķus parlamentā, informēja “Kustības Par!” vadītājs Daniels Pavļuts pēc tikšanās ar jauno “Vienotības” vadītāju Arvilu Ašeradenu.

Kustības deputātu grupa Saeimā balsos saskaņā ar “Par!” programmu un lēmumiem un virzīs tiem atbilstošus likumprojektus. Saskaņā ar Saeimas Kārtības rulli, deputāti turpinās būt “Vienotības” frakcijas locekļi, bet deputātu grupas un “Vienotības” attiecības varētu noteikt atsevišķa vienošanās.

“Kustības Par!” deputātu grupa nepiedalīsies lēmumu pieņemšanā par “Vienotības” iekšējām lietām un neiesaistīsies valdošās koalīcijas amatu pārdalē.  

“Par!” deputātu grupā darbosies Andrejs Judins, Lolita Čigāne, Aleksejs Loskutovs un Ints Dālderis. Deputāti strādās, lai virzītu “Kustībai Par!” svarīgās vērtības - sekmētu vienādas iespējas visiem, mazinātu nevienlīdzību, stiprinātu tiesiskumu un labu pārvaldību, novērstu korupciju, informēja kustība.

“Kustība Par!” ir dibināta 26. augustā ar mērķi veidot modernu un tiesisku Latviju, kura ir iespēja visiem, nepieder dažiem un sastāv no daudziem.

Kustībai pievienojušies arī no partijas "Vienotība" aizgājušie politiķi Ilze Viņķele, Ints Dālderis, Lolita Čigāne, Andrejs Judins un Aleksejs Loskutovs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti