«Rīgas satiksmes» valdē ieceļ Požarnovu, Loskutovu un Švekli

Rīgas pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmuma "Rīgas satiksme" (RS) valdē piektdien iecelti trīs jauni valdes locekļi, Latvijas Radio uzzināja Rīgas domē (RD). RS akcionāru sapulcē nolemts, ka uzņēmuma valdē turpmāk strādās "Rīgas pilsētbūvnieks" valdes priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs, kā arī Jūrmalas domes deputāte un bijusī domes priekšsēdētāja vietniece Larisa Loskutova ("Saskaņas centrs") un Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Inese Švekle.

Jauni valdes locekļi RS bija jāieceļ, jo 1.jūlijā stājās spēkā grozījumi likumā par pašvaldībām, kas paredz nodalīt lēmējvaru no izpildvaras, aizliedzot pašvaldību deputātiem apvienot amatus. Tādēļ darbu RS valdē vairs nevarēja turpināt četri valdes locekļi, kas ievēlēti Rīgas domē - Andris Bērziņš, Maksims Tolstojs, Irina Vinnika un Nikolajs Zaharovs.

RD vadītājs Nils Ušakovs informēja, ka Požarnovam būs jaaiziet no amata "Rīgas pilsētbūvniekā". Pēc mēra teiktā noprotams, ka viņa pēctecis netiks meklēts konkursā, jo Ušakovs atkak izmantos savas kapitāldaļu turētāja tiesības iecelt valdes locekli.

Arī Švekle no šīs nedēļas vairs nepilda RD labklājības departamenta vadītājas pienākumus.

RS valdē turpina strādā Leons Bemhens un Irina Feļdmane, bet vēl palikusi brīva viena valdes locekļa vieta, kas tiks aizpildīta vēlāk.

RS nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti