Nakts ziņas

Nakts ziņas

Nakts ziņas

Meja zaudē balsojumā par «Brexit» vienošanos

Ugunsgrēks Blaumaņa ielā lokalizēts

Rīgas centrā aizdegusies neapsaimniekota ēka

Ceturtdien, 10.janvārī, vakarā Rīgas centrā, Blaumaņa ielā aizdegusies neapsaimniekota ēka, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informācija.

Izsaukumu uz Blaumaņa ielu ugunsdzēsēji saņēma plkst. 19.08. No neapsaimniekotās ēkas bija redzamas liesmas.

Ugunsdzēsēji notikuma vietā konstatēja, ka deg sešstāvu ēka, izveidojies spēcīgs sadūmojums un pastāvēja liesmu izplatīšanās draudi.

Ugunsgrēks plosījās ēkas iekšpusē no pirmā līdz sestajam stāvam. Lai likvidētu šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, notikuma vietā strādāja 48 ugunsdzēsēji  un 10 specializētās ugunsdzēsības automašīnas, liecina VUGD informācija.

Tika ierobežota satiksme Blaumaņa ielā starp Brīvības un Tērbatas ielām.

Blakus esošās "Galerijas Rīga" pagalmā bija jūtama spēcīga deguma smaka, bet pats iepirkšanās centrs netika evakuēts, novēroja Latvijas Radio.

Plkst. 21.15 ugunsgrēks tika lokalizēts. Tā kopējā degšanas platība bija 160 kvadrātmetri, 30 kvadrātmetru platībā dega ēkas pirmais stāvs, 16 kvadrātmetru platībā - ēkas otrais stāvs, 6 kvadrātmetru platībā - ēkas trešais stāvs, 26 kvadrātmetru platībā -  ceturtais stāvs, 62 kvadrātmetru platībā - piektais stāvs un bēniņi 20 kvadrātmetru platībā. 

3 komentāri
Rihards Ronis
visdrīzāk tie ir Meli , jo Mājai ir Saimnieks, un to nevar nosaukt par neapsaimniekotu!!!
Rihards Ronis
iespējams ka kādam savajadzējās šo īpašumu, savādāk neviens neļauj rīkoties, bet ja nodeg tad jau nav ko un var būvēt
Anonīms lietotājs 31373
atkal RD pirksts, tagad kad RS ir naudas blokādē, šie piekopj tādu kukulīti, ka ņem un noorganizē, šādu dedzināšanu, un pēc tam savas firmas jauc tik nost protams, ka ir otkats, un vēl par atļaujas izsniegšana būvēt, tas tā loģisks un tikai mans redzējums, vai sapnis!!!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti