Rīgā pakāpeniski sākas apkures sezona

Iestājoties vēsam un drēgnam laikam un atsaucoties uz klientu pieprasījumiem, Rīgā pamazām sākas apkures sezona, informē uzņēmuma "Rīgas siltums" Sabiedrisko attiecību daļā.

Šobrīd apkure ir pieslēgta 626 jeb 8% ēku, kas izmanto "Rīgas siltums" piegādāto siltumenerģiju, tai skaitā 115 jeb 24% izglītības iestāžu, 45 jeb 31% ārstniecības iestāžu, 183 jeb 7% dzīvojamo ēku, kā arī 283 jeb 16% iestāžu jeb nedzīvojamajam fondam.

Pirmos iesniegumus par apkures pieslēgšanu "Rīgas siltums" sāka saņemt kopš septembra vidus. Paredzams, ka, saglabājoties šādiem laikapstākļiem, aktīvā apkures sezona varētu sākties oktobra pirmajā-otrajā nedēļā. "Rīgas siltums" par apkures sezonas sākumu/beigām pieņem to datumu, kurā ir pieslēgti/atslēgti vairāk nekā 50% ēku.

"Rīgas siltumā" norāda, ka uzņēmums ir gatavs apkures sezonai – siltumavoti ir sagatavoti. Siltumtrasēs vēl daži posmi tiek remontēti, darbu laikā karstais ūdens un apkure iedzīvotājiem tiek nodrošināta ar pagaidu siltumtīkliem. Uzņēmums ir gatavs nodrošināt apkuri saviem klientiem jebkurā brīdī – ar nosacījumu, ja nav parādu par piegādāto siltumenerģiju, kā arī siltummezgls ir sagatavots apkures sezonai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti